Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Sanitec KOŁO z myślą o najmłodszych - seminaria o wyposażeniu przedszkoli

Przedszkole to miejsce, gdzie nauka i zabawa przeplata się, kształtując dobre nawyki u dzieci. Ważna jest nie tylko jakość świadczonych usług edukacyjnych, lecz także wysoki standard wyposażenia placówki. Wagę dostosowania wnętrz do potrzeb małych użytkowników rozumie Sanitec KOŁO, współorganizator seminariów „Przedszkola – Architektura. Elementy wyposażenia. Edukacja”.

Wiodący producent elementów wyposażenia łazienek zaprasza do wzięcia udziału w dwóch seminariach na temat specjalistycznego wyposażenia przedszkoli. Spotkania odbędą się w salonach firmowych Sanitec KOŁO: w Warszawie 25 maja br. i w Krakowie 16 czerwca br. (w godzinach od 10.00 do 16.00). Skierowane są do architektów, inwestorów, a także dyrektorów placówek. Seminaria mają na celu poprawę standardów przedszkoli poprzez upowszechnienie funkcjonalnych i bezpiecznych wzorców projektowych.
- W Salonach Łazienek KOŁO w Warszawie i Krakowie można nie tylko kupić wyposażenie łazienek, lecz także uczestniczyć w ciekawych wystawach i spotkaniach tematycznych. Seminaria na temat aranżacji przestrzeni przedszkolnych to kolejne wydarzenia z zakresu edukacji architektonicznej, organizowane przez Sanitec KOŁO. Tym razem będziemy rozmawiać o architekturze i aranżacji przedszkoli, gdyż rozumiemy wagę dostosowania wnętrz do potrzeb użytkowników, w szczególności tych najmniejszych. Zależy nam, by dzieci korzystały z przyjaznych, bezpiecznych i funkcjonalnych łazienek. W ten sposób od najmłodszych lat nabywają dobrych nawyków higienicznych – mówi Jacek Ciszewski, Kierownik ds. Public Relations Sanitec KOŁO.


Edukacja architektoniczna
W organizację seminariów oprócz Sanitec KOŁO zaangażowały się firmy: Forbo (wykładziny), Safeplay (bezpieczne nawierzchnie), Betafence (ogrodzenia), ATJ (kabiny sanitarne), Tubądzin (płytki ceramiczne) oraz Kludi (armatura). Spotkania w Warszawie i Krakowie będą okazją do zapoznania się z proponowanymi przez nie nowoczesnymi produktami. Przykłady zrealizowanych przedszkoli, posłużą jako materiał do dyskusji panelowej o projektowaniu i korzystaniu z przestrzeni przedszkolnej. Natomiast przedstawiciele krakowskiego i warszawskiego Sanepidu przybliżą uczestnikom spotkania zagadnienia związane z warunkami sanitarnymi, jakie muszą być spełnione, w tego typu obiektach. Wyjaśnią, jakie pozwolenia należy uzyskać przed budową placówki przedszkolnej oraz na co trzeba zwracać szczególną uwagę podczas projektowania, realizacji i eksploatacji.

Spotkania „Przedszkola – Architektura. Elementy wyposażenia. Edukacja” będą okazją do zaznajomienia się z najnowszymi trendami w projektowaniu placówek. O trendach europejskich opowie m.in. Dariusz Śmiechowski – architekt, wykładowca warszawskiej ASP oraz członek międzynarodowej organizacji „Playce”, zajmującej się edukacją architektoniczną dzieci i młodzieży. Architekt zaprezentuje, w jaki sposób nowe podejście pedagogiczne wpływa na program funkcjonalny, kształt i architekturę placówek.

Inicjatywa producentów ma na celu pogłębienie wiedzy osób związanych z przedszkolami, by mogły stworzyć maluchom jak najlepsze warunki rozwoju. W przyjaznych i bezpiecznych placówkach dzieci szybko nauczą się dobrych nawyków higienicznych oraz zachowania  w miejscach publicznych.

Warszawa, 25 maja 2010 r. (godz. 10.00 – 16.00),
Salon KOŁO Warszawa, ul. Wołoska 3, budynek “Merkury”.
Potwierdzenie obecności do 21 maja 2010 u p. Justyny Zborowskiej,  justyna.zborowska@kolo.com.pl, tel. 505-199-115.

Kraków, 16 czerwca 2010 r. (godz. 10.00 – 16.00),
Salon KOŁO Kraków, ul. Handlowców 13, 32-085 Modlniczka k/Krakowa.
Potwierdzenie obecności do 11 czerwca 2010 u p. Sabiny Sapy- Kowal,
sabina.sapa-kowal@kolo.com.pl, tel. 505-199-449.
Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
http://inwestycje.kolo.com.pl/katalog_toalety_dla_dzieci.html
http://inwestycje.kolo.com.pl/przyjazne_przedszkole.html

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach
w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie
i w Bułgarii.
Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE
i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).
Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrody i wyróżnienia "Wybór Roku" corocznie w latach 2002 – 2010, medal Przyjaciel Integracji, tytuł Partner Polskiej Ekologii - przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną oraz tytuł Firma Bliska Środowisku 2009.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt