Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Kolejne nowości w ofercie Grupy Armatura

Grupa Armatura poszerzyła swoją bogatą ofertę o deszczownię SOLARIS oraz nowe modele baterii w kolekcjach PIRYT, DELTA, NEFRYT i BARYT. Uzupełnienie poszczególnych serii daje możliwość wyboru odpowiednich elementów zarówno do łazienki, jak i kuchni, a także skomponowania zestawu armatury dostosowanego do naszych indywidualnych upodobań i potrzeb.

Ważne jest, aby wystrój łazienki, czy kuchni był spójny, dlatego należy zwrócić uwagę, aby poszczególne elementy wyposażenia były odpowiednio dobrane i utrzymane w jednym stylu. Armatura łazienkowa i kuchenna pełni przede wszystkim funkcję użytkową, ale nie tylko. Jest również elementem ozdobnym nadającym wybranym pomieszczeniom określonego charakteru.

Grupa Armatura, mając na uwadze zróżnicowane potrzeby swoich klientów, poszerzyła ofertę dostępnych produktów. Kolekcję NEFRYT wzbogacono o nowoczesne i funkcjonalne modele baterii stojących – baterię umywalkową z charakterystycznym wyciąganym natryskiem, zlewozmywakową oraz stojącą dwuotworową baterię wannową. Do serii baterii zlewozmywakowych dodano baterię DELTA. Serię PIRYT uzupełniono o stojącą dwuotworową baterię wannową, a serię BARYT o praktyczną, stojącą baterię umywalkową z obrotowym wylotem. Nowością w ofercie krakowskiego producenta jest również deszczownia SOLARIS z bateria termostatyczną

Łazienka marzeń
W łazience przede wszystkim dbamy o higienę, ale jest to również miejsce odpoczynku i relaksu. Aby w pełni wypocząć, a chwile spędzone w wannie, czy pod prysznicem były prawdziwą przyjemnością, wnętrze naszej łazienki powinno być funkcjonalne oraz eleganckie.

Wprowadzona do sprzedaży przez Grupę Armatura deszczownia SOLARIS to doskonałe urządzenie relaksacyjne, którym możemy w domowym zaciszu wykonać masaż wodny. Zabieg ten poprawiając krążenie krwi w organizmie działa odprężająco i pobudzająco. Regularnie stosowany wpływa na samopoczucie i kondycję skóry. Deszczowania posiada regulację talerza, a z nową baterią termostatyczną DELTA tworzy doskonały komplet.

Z myślą o zwolennikach rozgrzewających, aromatycznych kąpieli, wprowadzono dwie baterie wannowe. PIRYT jest przystosowana do montażu na wannie, charakteryzuje się obłymi, miękkimi kształtami. NEFRYT - również bateria stojąca dwuotworowa - utrzymany jest w prostym, klasycznym stylu.

Wygoda w kuchni
Wśród nowości serii NEFRYT znalazła się bateria zlewozmywakowa. Mając na uwadze nowoczesne kuchnie wyposażone w sprzęt AGD, zainstalowano dodatkowe przyłącze do pralki lub zmywarki. W ofercie pojawiła się także bateria kuchenna DELTA, której proste, minimalistyczne kształty doskonale komponują się zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wystrojem wnętrza.

Dzięki wzbogaconej ofercie Grupy Armatura urządzenie kuchni, czy łazienki naszych marzeń jest jeszcze łatwiejsze. Oryginalny design połączony z funkcjonalnością i wysoką jakością produktów gwarantuje nam satysfakcję i komfort na długie lata.


Producent: Grupa Armatura
www.kfa.pl

Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków, Uzupełnieniem oferty są zawory, oraz grzejniki aluminiowe wraz
z elementami montażowymi.
Wysoka klasa produktów i świadczonych usług jest nadrzędną wartością charakteryzującą firmę.
W celu zapewnienia komfortu klientom, Grupa Armatura posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą hurtownie instalacyjno-sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie.
Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z normą PN-ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym klientom.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt