Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Korund, czyli trwałość i piękno dla wymagających

Ciesząc się z powodzenia poprzednich serii sygnowanych marką Premium Class, Grupa Armatura wprowadziła do sprzedaży kolejną grupę produktów najwyższej jakości. KORUND jest czwartą, obok baterii DIAMENT, BRYLANT oraz KWARC, serią z nowej kolekcji - Grupa Armatura 2010.

Czystość, funkcjonalność i wysoka jakość. Inspirując się tymi cechami designerzy Grupy Armatura zaprojektowali wyjątkową serię baterii KORUND. Została ona stworzona z myślą o osobach szukających efektownych i unikalnych rozwiązań do swojego domu.

Jak gwiazda

K
orund to jeden z najtwardszych minerałów występujących w przyrodzie. Jego przezroczysta odmiana jest stosowana jako kamień ozdobny do biżuterii. Tym co wyróżnia go najbardziej spośród pozostałych minerałów jest jego wyjątkowy blask. Dzięki zachodzącym zjawiskom chemicznym, na jego powierzchni pojawiają się wąskie smugi światła w kształcie gwiazdy. Designerzy projektujący nową serię baterii KORUND chcieli odtworzyć efekt zachwycającego połysku. Inspirując się subtelnym pięknem oraz trwałością minerału stworzyli produkt będący bez wątpienia niebanalną dekoracją każdej łazienki.

Baterie KORUND zostały zaprojektowane  w oparciu o proste linie konstrukcji. Na tle pozostałych trzech serii z kolekcji Grupa Armatura 2010 wyróżniają je prostokątne, delikatnie zaokrąglone kształty, nawiązujące do estetyki modernizmu. Dzięki temu nowe baterie
z pewnością przypadną do gustu klientom, ceniącym zarówno prostotę formy, jak i solidność wykonania.
Nowa kolekcja składa się z baterii wannowej, natryskowej, umywalkowej, bidetowej oraz zlewozmywakowej. W zróżnicowanej ofercie osoby szukające armatury do swojej wymarzonej łazienki, mogą wybrać całościowy zestaw perfekcyjnie współgrający z designem danego pomieszczenia.

Seria baterii KORUND z grupy Premium Class:
Bateria wannowa ścienna, cena 531 PLN netto
Bateria natryskowa ścienna, cena 366 PLN netto
Bateria umywalkowa stojąca z zaworem kątowym, cena 382 PLN netto
Ba
teria bidetowa stojąca z zaworem kątowym, cena 394 PLN netto
Bateria zlewozmywakowa stojąca, cena 398 PLN netto

Producent: Grupa Armatura
www.kfa.pl


Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków, Uzupełnieniem oferty są zawory, oraz grzejniki aluminiowe wraz
z elementami montażowymi.
Wysoka klasa produktów i świadczonych usług jest nadrzędną wartością charakteryzującą firmę.
W celu zapewnienia komfortu klientom, Grupa Armatura posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą hurtownie instalacyjno-sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie.
Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z normą PN-ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym klientom.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt