Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

"Addicted to Pleasure" by Eva Minge - pokaz, który pobudził zmysły

Czy połączenie pokazu mody Evy Minge, ekspozycji produktów marki KOŁO i scenografii Janusza Józefowicza jest możliwe? Organizatorzy „Addicted to Pleasure” Fashion Show udowodnili, że tak. Goście zaproszeni 30. marca do Pałacu Kultury i Nauki zaznali przyjemności, od której można się uzależnić.

W show uczestniczyli czołowi polscy celebryci oraz osobistości ze świata biznesu i mediów. Do Sali Ratuszowej PKiN przybyli m.in.: Natasza Urbańska, Karolina Malinowska, Olivier Janiak oraz Monika Richardson. Zaproszeni goście z entuzjazmem przyjęli nową linię strojów „Addicted to Pleasure”, zaprojektowanych przez znaną na całym świecie kreatorkę mody - Evę Minge. Lekkie, pastelowe kolory, falbanki i dziewczęcy wdzięk, towarzyszący ubraniom urzekły gości. Inspiracją do stworzenia kolekcji była przyjemność oraz seria kremowych żeli pod prysznic Palmolive Nutra Fruit.

Znaczącym punktem scenografii była efektowna ekspozycja brodzików Simplo oraz kabin prysznicowych Geo 6 marki KOŁO. Uwagę publiczności przykuwali kąpiący się w nich modele. Gra kolorowych świateł dodatkowo podkreśliła nowoczesny design produktów.

- Niezwykle spodobał nam się pomysł scenografii Janusza Józefowicza. Chętnie wzięliśmy udział w imprezie „Addicted to Pleasure”. Jako mecenas sztuki od dawna wspieramy przedsięwzięcia kulturalne. W naszym krakowskim salonie regularnie organizujemy spotkania z twórcami architektury oraz inne wydarzenia artystyczne. Uważamy, że to dobra metoda na budowanie wizerunku firmy oraz odpowiednią prezentację produktów – mówi Jacek Ciszewski, Kierownik ds. PR Sanitec Koło.

Za kreację wodnego świata odpowiadał ceniony choreograf i reżyser Janusz Józefowicz. Przygotowana przez niego oprawa artystyczna była tajemnicza i zmysłowa – objęła spójną klamrą poszczególne elementy imprezy. Pokaz „Addicted to Pleasure” połączył w sobie atrakcje z różnych dziedzin, dając spektakularny efekt.

Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie
i w Bułgarii.
Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).
Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrody i wyróżnienia "Wybór Roku" corocznie w latach 2002 – 2010, medal Przyjaciel Integracji, tytuł Partner Polskiej Ekologii - przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną oraz tytuł Firma Bliska Środowisku 2009.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt