Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Sanitec KOŁO laureatem konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2010"

Produkty marki KOŁO po raz kolejny zwyciężyły w konkursie organizowanym przez miesięcznik Łazienka. Firmie Sanitec KOŁO przyznano dwie nagrody główne: za wannę MODO oraz meble łazienkowe DOMINO. Produkty zostały docenione w swoich kategoriach za najlepszą jakość i wzornictwo.

„Łazienka – Wybór Roku 2010” to już dziewiąta edycja konkursu, którego celem jest wypromowanie najlepszych polskich produktów. Jury, składające się ze specjalistów z  branży artykułów łazienkowych, nagrodziło i wyróżniło 33 produkty spośród 162 zgłoszonych. Oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się 26 marca w Warszawie.

MODO i DOMINO - najlepsze w swojej kategorii
Sanitec KOŁO okazał się bezkonkurencyjny w dwóch kategoriach: wanny i meble łazienkowe. O zwycięstwie wanny MODO zadecydował m.in. jej atrakcyjny wygląd i walory użytkowe. MODO to model przestronny i głęboki, co daje gwarancję odprężającej kąpieli. Dostępny jest w dwóch wersjach: z odpływem bocznym i środkowym (każdy w dwóch wymiarach). Takie zróżnicowanie ułatwia dobór wanny do potrzeb użytkowników i wielkości łazienki. MODO została zaprojektowana z myślą o osobach, które chcą otrzymać nowoczesny i funkcjonalny produkt w atrakcyjnej cenie.

Drugą nagrodę główną przyznano firmie Sanitec KOŁO za modułowy system mebli DOMINO. Seria obejmuje szafki podumywalkowe i boczne, lustro, koszyk na drobiazgi oraz osłony ze stali nierdzewnej. Największe zalety DOMINO to uniwersalny design i prostota kształtów. Dzięki temu poszczególne elementy serii można zestawiać ze sobą w dowolny sposób. W zależności od stylizacji łazienki do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: biel lub wenge z frontem cappuccino. Nagrodzona linia mebli marki KOŁO będzie efektownie wyglądać zarówno w niewielkiej łazience, jak i w przestronnym pokoju kąpielowym.

- Wyroby zgłoszone do konkursu oceniane były pod wieloma względami, m.in. wzornictwa, funkcjonalności, jakości użytych produktów oraz innowacyjności rozwiązań technologicznych. Nasze produkty okazały się bezkonkurencyjne w swoich kategoriach. Cieszy nas, że zostały docenione przez grono specjalistów z branży - mówi Jacek Ciszewski, Kierownik ds. Public Relations i Komunikacji Wewnętrznej Sanitec KOŁO.

„Łazienka – Wybór Roku” to jedyny konkurs w Polsce, w którym oceniane są wyłącznie produkty wyposażenia łazienek. W skład jury wchodzą m.in. projektanci, architekci oraz przedstawiciele redakcji magazynu Łazienka.

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach
w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie
i w Bułgarii.
Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE
i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).
Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę "Wybór Roku" corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii - przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt