Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

"Łazienka - Wybór Roku" - nagroda główna i wyróżnienie dla Excellent SA

Znane są już wyniki dziewiątej edycji prestiżowego konkursu branżowego „Łazienka – Wybór Roku”. Nagrodę główną w kategorii panele prysznicowe oraz wyróżnienie w kategorii wanny z hydromasażem zdobyły produkty firmy Excellent.

Łazienka – Wybór Roku” to jedyny na na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Jego celem jest zwrócenie uwagi na produkty charakteryzujące się wysoką jakością, niebanalnym wzornictwem i innowacyjnością. Do dziewiątej edycji konkursu zgłosiło się 41 firm, które w sumie zaprezentowały 162 produkty. Jury przyznało 13 nagród głównych i 20 wyróżnień.

 
W tegorocznej edycji nagrodę główną w swojej kategorii otrzymał panel prysznicowy Alfa, należącej do Excellent marki Actima. Alfa wyróżnia się oryginalnym designem, który w połączeniu z nowoczesnym systemem łatwego oczyszczania z kamienia oraz trwałą baterią termostatyczną, tworzy oryginalną propozycję dla łazienkowych wnętrz.
 
Excellent otrzymał także wyróżnienie dla swojego najnowszego modelu wanny wyposażonej w system hydromasażu Futura 500 wraz z chromoterapią diodową RGB PowerLED. Ekskluzywny model Crown Lux to obszerna wanna o wymiarach190x120cm, która sprawdzi się jako idealne rozwiązanie dla par lubiących wspólne kąpiele. Wyjątkowości takiej kąpieli dodaje zastosowanie w niej nowoczesnego systemu hydromasażu. System Futura 500 jest przedstawicielem nowoczesnej, aczkolwiekpodstawowej linii sterowników Excellent. Głównymi cechami tej serii są: prostota sterowania, elegancki i nowoczesny wygląd oraz przystępna cena w stosunku do możliwości. Jako opcja w wyróżnionej, dwuosobowej wannie, zamontowana została chromoterapia diodowa składająca się z 8diod RGB PowerLED, które licują powierzchnią akrylową wanny.
 
Główną nagrodę w konkursie „Łazienka – Wybór Roku” Excellent zdobywa po raz drugi. W 2006 roku nagrodzona została wanna Oval Pool z systemem hydromasażu C-HPO6. W ostatnim czasie produkty Excellent doceniła także kapituła konkursu „Jakość Roku”. Tytuł „Jakość Roku 2009” w kategorii innowacje otrzymał nowoczesny system hydromasażu DISCOVERY.
 
 
Więcej informacji o firmie
Excellent SA to polska firma działająca w branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu wyposażenia wnętrz. W ciągu swojej niemal dwudziestoletniej historii, spółka rozwijała swoją działalność w kilku dziedzinach: produkcji oraz dystrybucji elementów wyposażenia wnętrz, szkła budowlanego i dekoracyjnego, chemii budowlanej, stolarki drewnianej oraz kompleksowej obsługi inwestycji. Obecnie firma zatrudnia niemal trzystu pracowników, współpracuje z siecią ponad tysiąca firm i eksportuje swoje towary do dwunastu państw europejskich. Więcej informacji o firmie Excellent można znaleźć na stronie: http://www.excellent.com.pl/.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt