Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Łazienkowe królestwo ze szkła

Szkło to symbol delikatności, elegancji i luksusu, chętnie wykorzystywany w aranżacji pomieszczeń ze względu na swoje znaczenie użytkowe i dekoracyjne. Nic więc dziwnego, że szkło coraz odważniej wkracza także do łazienek – już nie tylko w postaci luster, kabin prysznicowych czy gablot, ale coraz częściej także poprzez szklane umywalki. Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby zamienić codzienny obowiązek mycia rąk w królewski rytuał, Excellent wprowadził do swojej oferty nowoczesne umywalki wykonane ze szkła. 

Szklane elementy w łazience tworzą wrażenie nieskazitelności i przestrzenności, sprawiając, że nawet małe pomieszczenie wygląda niczym królewska komnata. Projektując nowoczesne wnętrze, zamiast tradycyjnej ceramicznej umywalki, można więc zdecydować się na model wykonany ze szkła. W ofercie firmy Excellent do wyboru mamy aż 8 propozycji, różniących się zarówno wielkością, kształtem, jak i kolorem. Znajdziemy tutaj zarówno umywalki transparentne, jak i barwione - wykonane z marblitu (płaskiego, walcowanego szkła, barwionego w masie, bardzo rzadkiego i trudnego w produkcji).

 
Zagraj światłem
Przezroczysta umywalka, dzięki właściwości przepuszczania i rozpraszania światła, wygląda niezwykle subtelnie, lekko i niemal ulotnie. Jeśli dodatkowo wykorzystamy naturalne właściwości szkła i skierujemy na nią światło o zmiennym kolorze, taka umywalka stanie się elementem współtworzącym zmieniający się nastrój wnętrza. W kategorii umywalek transparentnych dostępne są dwa modele o regularnym, półokrągłym kształcie, w wersji dużej (440x140), jak i małej (280x100) – odpowiednio do wielkości łazienki. Ciekawą propozycję stanowi także umywalka o lekko lejkowatym kształcie, przypominająca nieco kieliszek od szampana (o wymiarach 470x135).
 
Trochę egzotyki
Spośród umywalek wykonanych z barwionego szkła, swym niezwykłym designem wyróżniają się zwłaszcza dwa modele (o wymiarach 440x140). Jeden z nich przypomina efektowną kamienną, nakrapianą misę, drugi - czarną, centkowaną muszlę. Doskonale sprawdzą się one zwłaszcza w łazienkach stylizowanych, stanowiąc element dopełniający charakter wnętrza. Natomiast do standardowej łazienki wprowadzą nutkę niezwykłości.
 
Dla osób ceniących sobie delikatność czystej bieli dedykowane są aż trzy modele umywalek wykonanych z marblitu. Można wybierać pomiędzy dwiema różniącymi się wielkością umywalkami o półokrągłych misach (280x100 lub 525x335) w zależności od tego, jak dużą powierzchnię posiada nasza łazienka. Dostępny jest też model o formie kwadratu (430x430) z delikatnie zaokrąglonymi kątami i półokrągłym dnem. Ofertę Excellent uzupełniają dwa białe blaty umywalkowe.
 
Nowe, szklane umywalki dostępne są w krakowskim salonie Excellent na ul. Zakopiańskiej 56.
 
Więcej informacji o firmie

Excellent SA to polska firma działająca w branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu wyposażenia wnętrz. W ciągu swojej niemal dwudziestoletniej historii, spółka rozwijała swoją działalność w kilku dziedzinach: produkcji oraz dystrybucji elementów wyposażenia wnętrz, szkła budowlanego i dekoracyjnego, chemii budowlanej, stolarki drewnianej oraz kompleksowej obsługi inwestycji. Obecnie firma zatrudnia niemal trzystu pracowników, współpracuje z siecią ponad tysiąca firm i eksportuje swoje towary do dwunastu państw europejskich. Więcej informacji o firmie Excellent można znaleźć na stronie: http://www.excellent.com.pl/.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt