Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Meble kuchenne Londyn firmy Gawin nowoczesność i dynamizm

Świat XXI wieku to świat szybkich zmian, postępu, nowości technicznych, to świat, który otacza nas kontrastami i zmusza do ciągłego ruchu. Tę nowoczesność w ekskluzywnej formie zawarła firma Gawin, tworząc najnowszy zestaw mebli kuchennych - Londyn.
Ideą nowoczesnej kuchni jest ergonomia. Nasza kuchnia to barometr zmian w naszym otoczeniu – zawsze jednak ma być funkcjonalna i jak najlepiej służyć domownikom. Meble Londyn są kwintesencją tej idei – poza idealnym zagospodarowaniem przestrzeni cieszą niezwykłą łatwością użytkowania. Fronty wiszących szafek działają w oparciu o system AVENTHOS, który sprawia, że otwierają się komfortowo i bezgłośnie przy użyciu niewielkiej siły, zatrzymując się w dowolnie wybranym momencie. Pionowo unoszący fronty system umożliwia łatwy dostęp do wnętrza szafek, nadając mu zarazem nowoczesny i subtelny wygląd. Bezgłośne działanie szuflad to wynik zastosowania rozwiązań BLUMOTION – daje perfekcyjny, delikatny i zadziwiająco cichy ruch, niezależnie od obciążenia.

Ergonomia użytkowego otoczenia to coś, czego pożądamy. W zasięgu naszej ręki, wraz z meblami Londyn, jest także ekskluzywność nowoczesnej formy. Jej zasady to surowość, oszczędność, klarowność – nasze meble tworzą proste, ostro zarysowane bryły, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich powierzchnia do złudzenia przypomina luksusowe auta – tak jak one lakierowana jest na wysoki połysk, dając tym samym wrażenie nieskazitelnej, połyskliwej czystości i elegancji.

Kolor działa na nasze zmysły od początku naszego życia. Wpływa na naszą wyobraźnię, wywołuje różne nastroje, będąc zarazem wyrazicielem indywidualnego temperamentu i naszych upodobań. W kuchni Londyn, operującej zmysłowym zestawieniem czerni i czerwieni, odwaga współczesnych kontrastów spotyka się w doskonałej formie z optymistyczną postawą życiową. Odwieczna elegancja głębokiej, lśniącej czerni nadaje naszej kuchni wyrazistości, czyniąc z niej zarazem przestrzeń dostojną, spokojną i przytulną. Ostra czerwień frontów wiszących szafek wprowadza w ten świat kolor ognia, a wraz z nim – ożywczą świeżość, radość życia i optymizm. Siła i dynamizm tego wyszukanego kontrastu ma działanie ożywcze i energetyzujące. Tłem doskonałego współgrania tak odmiennych barw jest subtelna szarość boków szafek, a wrażenia czystości, lekkości i orzeźwiającego chłodu dodają mu wykonane z aluminium, proste uchwyty.

Kuchnia Londyn to pełne elegancji miejsce, gdzie spotyka się to, co najważniejsze w nowoczesnej estetyce – wysoka jakość, nastawiona na człowieka funkcjonalność, logiczna i uporządkowana konstrukcja, a wszystko zamknięte w pięknej, prostej formie i mocnych kontrastach. Nowoczesny zestaw da nam ucieczkę od banalności codziennego życia, zmieniając serce naszego domu w przestrzeń tchnącą witalnością. Domownikom doda optymizmu i apetytu, a gościom zapadnie głęboko w pamięć.

Fabryka Mebli GAWIN

Królewska Wola 17 A
56-513 Międzybórz
http://www.gawin.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt