Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Mebel Rust przedstawia: Waszą Wysokość zmywarkę

Jaka powinna być dobra zmywarka? Wiadomo, że prosta w obsłudze i bezpieczna, szybko i idealnie myjąca oraz susząca naczynia… coś jeszcze? Tak! Powinna być WYSOKO - dokładnie tak, jak w modelu kuchennym Torino Mebel Rust.

Dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie wygodę, funkcjonalność, komfort użytkowania oraz ciekawy design w kuchni mamy dobrą wiadomość - zmywarka awansowała czyli nie znajduje się tradycyjnie w dolnych szafkach! Czy to ma być kuchnia smakoszy, czy też osób, które gotują jedynie z obowiązku - trzeba do niej wybrać sprzęt. Zmywarka wymaga odpowiednich instalacji i ergonomicznego ustawienia, dlatego należy uwzględnić ją i wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie już na etapie projektu domu.

   W zestawie mebli kuchennych Torino zmywarka została umieszczona na wysokości ok. 60 cm. Rozwiązanie takie ma kilka niepodważalnych zalet. Przede wszystkim dzięki ergonomii użytkowania jest to nieoceniona wygoda dla pani domu i pozostałych domowników. Nareszcie nie trzeba się schylać - znika konieczność nadwyrężania kręgosłupa przy wkładaniu lub wyciąganiu świeżo umytych naczyń. Sprzątanie po kolacji przestaje być niezbyt miłym obowiązkiem i staje się prawdziwą przyjemnością, ponieważ zabudowa zmywarki na tej wysokości wpływa na łatwość jej obsługi. To bezpośrednio przekłada się z kolei na zmniejszenie ilości pozostawianych przez domowników na blacie zużytych naczyń. Dzięki zmywarce na wys. 60 cm. w całej kuchni zachowujemy ład i porządek – zamiast odstawić brudny talerzyk na blat odstawiamy go do zmywarki. Teoretycznie wykonujemy więc tę samą czynność z nieporównywalnym efektem, jakim w tym przypadku jest widowiskowa czystość. Dodatkowo, dzięki odpowiedniemu frontowi, wkomponowuje się doskonale w meble- tak, że trudno odróżnić ją od typowej szafki. Dzięki temu meble oprócz aspektów funkcjonalnych, zachwycają swoim wyglądem.
    Niewątpliwie propozycja Mebel Rust przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy cenią ciekawe i funkcjonalne rozwiązania w nowoczesnej kuchni. Zespół projektowy Rust Design zdaje się doskonale rozumieć fakt, ze w XXI wieku kuchnia nie może być miejscem przymusowego zesłania, ale przestrzenią, w której przebywanie staje sie przyjemnością, o czym świadczy właśnie doskonale zaprojektowania i przemyślana kompozycja wnętrza kuchni otwartej.
 
Mebel Rust
Wycena indywidualna
www.rust.com.pl

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt