Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Kuchnia - męska sprawa

Stereotypy głoszą, że kuchnia to królestwo kobiety, dlatego większość propozycji projektantów kierowana jest właśnie do płci pięknej. Czy słusznie? Nie do końca! Dlatego Projektanci Mebel Rust z myślą o mężczyznach przygotowali projekt kuchni otwartej Sicilia.

Z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie stabilizację … w pojedynkę - projektanci firmy Mebel Rust - przygotowali projekt kuchni otwartej Sycylia. Kuchnia ta, stosownie do potrzeb singla, zaprojektowana została jako nieco mniejsza od tradycyjnej kuchni rodzinnej, która powinna uwzględniać potrzeby wszystkich domowników. Jednak pomimo niewielkich rozmiarów, Sycylia posiada wszelkie zalety wygodnej, dużej kuchni – wyposażona jest we wszystkie niezbędne urządzenia i sprzęty, które stylowo i zgrabnie wkomponowane zostały w funkcjonalną całość.

Kuchnia Sycylia jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzny aktywnego. Została stworzona zgodnie z myślą “Pokaż mi swoja kuchnię, a powiem Ci kim jesteś!”. Doskonale sprawdza sie podczas spotkań towarzyskich, podczas sobotniego oglądania meczu w męskim gronie, w czasie większej imprezy ze znajomymi – przeistacza sie wówczas w pełen uroku pub, jak też podczas romantycznego spotkania we dwoje przy lampce wina pochodzącego z eleganckiej winiarki. A do tego jest bardzo użyteczna i łatwo w niej utrzymać ład i porządek.   
   Niewątpliwym atutem Sycylii jest jej pozorna prostota – pozorna, ponieważ w efekcie jest to propozycja bardzo dobrze i przemyślanie wyposażona. Ciekawym jej elementem jest również witryna na zastawę i kieliszki, która za sprawą subtelnego oświetlenia sprawia, że umieszczone w niej przedmioty wydaja się być muzealnymi eksponatami. Pełnić też może rolę nastrojowej lampy oświetlającej w dyskretny sposób całe pomieszczenie. Można więc poczuć klimat pubu, nie wychodząc z kuchni.
   Dzięki współpracy projektantów Mebel Rust otrzymujemy funkcjonalną, minimalistyczną i nowoczesną kuchnię, w której dobrze i stylowo będzie się czuł mężczyzna lubiący życie towarzyskie.
 
Producent: Mebel Rust
Wycena indywidualna wg projektu

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt