Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Ciepłe śniadania w chłodne poranki

Specjaliści od żywienia podkreślają, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w naszym jadłospisie. Dostarcza organizmowi energii niezbędnej na pozostałą część dnia. Szczególnie teraz, gdy za oknem robi się coraz zimniej.
Wraz z nadejściem chłodów coraz trudniej jest nam rozpocząć dzień „na pełnych obrotach” i przystąpić do zwykłych obowiązków. Niechętnie wychodzimy spod ciepłej kołdry, jesteśmy zmarznięci i apatyczni. Aby poranek przywitać z energią oraz dostarczyć organizmowi składników potrzebnych do funkcjonowania przez cały dzień, powinniśmy pamiętać o zjedzeniu śniadania. Nie tylko będziemy mieć siłę do pracy, ale też poprawi się nasza koncentracja. Ciepły posiłek przed wyjściem z domu skutecznie nas rozgrzeje i nie pozwoli zbytnio zmarznąć w drodze do pracy czy szkoły. Jeżeli rano nie mamy zbyt wiele czasu, wypijmy chociaż kubek gorącej herbaty czy kawy.

Aby szybko i łatwo przygotować ciepłe śniadanie, marka elta poleca produkty, które sprawdzą się podczas porannego pośpiechu. Urządzenia są nie tylko funkcjonalne, ale też ciekawie wyglądają. Niektóre z nich tworzą serie, wprowadzając do kuchni stylistyczną harmonię. Chrupiące tosty, rozgrzewające kakao albo aromatyczna kawa to najprostsza wersja śniadania dodającego energii. Na dłuższe celebrowanie posiłku będziemy mieli czas w weekendowe poranki.

Czajnik elektryczny, kawiarka oraz toster elta linii ALU są połączeniem tradycyjnego kształtu i nowoczesnego wykonania. Dzięki elementom w kolorze czerni oraz stali szlachetnej będą pasować szczególnie do kuchni urządzonej w stylu minimalistycznym, nieco futurystycznym. Do klasycznych pomieszczeń wprowadzą natomiast szczyptę elegancji. Czajnik elektryczny elta WK 400ALU wyposażono w automatyczny i wygodny wyłącznik w uchwycie oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Kawiarka elta KM 401ALU posiada system zapobiegający kapaniu oraz płytę podtrzymująca ciepło, dzięki której przygotowana kawa jest zawsze gorąca. Toster elta T 405 wyposażono w uchwyt na bułki, szufladę na okruchy oraz funkcję rozmrażania pieczywa
i jego powtórnego opiekania.
Czajnik elektryczny elta WK 400ALU
Cena: 97,90 zł
Pojemność: 1,7 l
Moc: 2000 W
Kawiarka elta KM 401ALU
Cena: 65,90 zł
Pojemność: 1,4 l
Moc: 900 W
Toster elta T 405
Cena: 79 zł
Moc: 850 W

Seria „Red Diamond” to propozycja dla osób, które w kuchni cenią nie tylko funkcjonalność, ale też ciekawy design. Zdecydowany czerwony kolor czajnika elektrycznego, kawiarki oraz tostera linii elta ożywi i urozmaici niejedno pomieszczenie. Urządzenia wyglądają wyjątkowo, a jednocześnie elegancko i nowocześnie, dzięki elementom w kolorze stali szlachetnej. W kawiarce "Red Diamond" elta KM 205 zamontowano płytę podtrzymującą ciepło oraz system zapobiegający kapaniu. Czajnik elektryczny "Red Diamond" elta WK 205 posiada kabel chowany w podstawie oraz ergonomiczny uchwyt i kształt ułatwiające nalewanie wody. Toster "Red Diamond" elta T 205 wyposażono w elektroniczną regulację 7 stopni opiekania, uchwyt na bułki oraz szufladę na okruchy.
Kawiarka "Red Diamond" elta KM 205
Cena: 94 zł
Pojemność: 1,5 litra
Moc: 1000 W
Czajnik elektryczny "Red Diamond" elta WK 205
Cena: 94 zł
Pojemność: 1,7 litra
Moc: 2200 W
Toster "Red Diamond" elta T 205
Cena: 79 zł
Moc: 850 W

Mini bistro 3 w 1 elta MK 100 to urządzenie wielofunkcyjne. Łączy w sobie trzy sprzęty AGD przydatne w czasie przygotowywania ciepłego śniadania – kawiarkę, mini piekarnik oraz płytę podgrzewającą. Zajmuje niewiele miejsca, dlatego sprawdzi się w małych kuchniach lub podczas weekendu na działce. Za pomocą tylko jednego urządzenia elta możemy opiec pachnące rogaliki lub drożdżówki, zaparzyć filiżankę rozbudzającej kawy czy ugotować jajko. Ekspress wyposażono w wyjmowany filtr oraz szklany dzbanek. Piecyk posiada ruszt oraz blachę, 15-minutowy timer, a także funkcję nagrzewania z góry i z dołu. Płyta grzewcza pełni rolę kuchenki elektrycznej, dzięki czemu pozwala szybko ugotować kiełbaski lub przyrządzić jajecznicę.
Mini bistro 3 w 1 elta MK 100
Cena: 79 zł
Moc: 1150 W

Wszystkie urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję producenta i są dostępne w wybranych sieciach handlowych oraz w sklepie internetowym na stronie www.elta.pl.

elta Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem oraz importerem urządzeń audio i video, sprzętu gospodarstwa domowego, multimediów, urządzeń klimatyzacyjnych oraz nawigacji samochodowej. W Polsce firma obecna jest od ponad 10 lat. W tym czasie stała się uznanym partnerem handlowym ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, wysoką jakość, nowoczesne i nowatorskie technologie, a także konsekwentną orientację na klienta i solidny serwis.
elta Polska Sp. z o.o. jest oddziałem elta GmbH, firmy obecnej w 30 krajach na całym świecie, która w swojej ofercie posiada ponad 400 produktów. Są to urządzenia z branży audio/video, AGD, multimediów i klimatyzacji. W ciągu roku elta GmbH importuje ok. 7 mln urządzeń o łącznej wartości ponad 100 mln euro.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt