Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Kubistyczny design

Nie sztuką jest zaparzyć kawę, sztuką jest zaparzyć ją dobrze” – idea ta przyświecała illycaffe’ przy tworzeniu najnowszego ekspresu ciśnieniowego CUBE’A, który łączy w sobie najnowsze rozwiązania techniczne z oryginalnym designem.
Chyba już bezpowrotnie minęły czasy, kiedy to, aby zaparzyć dobrą kawę w domach były kawiarki – panie, które zajmowały się tylko i wyłącznie zaparzaniem kawy. Wynalezienie ekspresu ciśnieniowego zrewolucjonizowało całkowicie proces przygotowania i parzenia kawy. Dawne ekspresy nie dorównywały jednak urodą pięknym kawiarkom, spełniały wyłącznie funkcje użytkowe i stanowiły niezbyt atrakcyjny element wyposażenia kuchni. Obecnie ekspresy do kawy poza nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, a producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to wymyślniejszych form i kształtów.

Koncern illycaffe – uznawany za największego znawcę tajników parzenia i przyrządzania kawy, wprowadza na rynek nowe, funkcjonalne urządzenie, będące ciekawym element sztuki użytkowej. CUBE, bo o nim mowa, to uniwersalny ekspres do kawy, który równie dobrze spełni się w każdej kuchni jak i w warunkach biurowych.

CUBE to nie tylko klasyczny ekspres, dlatego oprócz wielbicieli małej czarnej kusi także znawców i koneserów nowoczesnego designu. Jego niespotykany, geometryczny kształt i absolutny minimalizm wzorniczy sprawia, że staje się prawdziwym rarystasem sztuki użytkowej oraz unikatowym i niespotykanym elementem dekoracyjnym. Poza podstawową funkcją, jaką spełnia może bez problemu stanowić moduł aranżacyjny każdego pomieszczenia.

Zważywszy na niewielkie rozmiary CUBE’A 36x36x36 cm ten kawowy sześcian możemy wkomponować nawet w najmniejszej kuchni czy pokoju biurowym.

Metaliczny kolor CUBE’A idealnie pasuje do nowocześnie, wręcz minimalistycznie urządzonego pomieszczenia, a jako wzór modernistycznego wzornictwa równie dobrze będzie sprawdzał się jako wyróżniający element w klasycznie zaaranżowanej kuchni.

Koszt CUBE’A to około 1600zł, dostępny jest jednak również w dogodnym systemie dzierżawy.Dystrybutor

North Coast S.A.

Ul. 3-go Maja 8

05-800 Pruszków

Tel. (022) 738 31 50

www.northcoast.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt