Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Czysta przyjemność mycia - zmywarki marki Mastercook

W temacie szybkiego i perfekcyjnego radzenia sobie ze stosem talerzy po rodzinnym obiedzie, przy jednoczesnej oszczędności czasu oraz wody i prądu – zmywarki są dziś bezkonkurencyjne. Kto choć raz zazna przyjemności korzystania z modeli marki Mastercook, już nigdy nie będzie chciał wrócić do tradycyjnego sposobu mycia naczyń. Są ciche, oszczędne i na co dzień – dają poczucie komfortu i doskonałej higieny.

Zmywarka wolnostojąca ZWE-1647X

 
Model ZWE-1647 Xmarki Mastercook, w kolorze stali nierdzewnej, wyposażony jest w szereg praktycznych rozwiązań, a dzięki oryginalnemu designowi stanowi również element dekoracyjny kuchennego wnętrza. Zmywarka posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej, zmywania oraz suszenia (klasa AAA).Funkcja połowy załadunku umożliwia mycie połowy regularnego załadunku, przy wykorzystaniu tylko jednego kosza, co znacznie ogranicza zużycie wody. Specjalna opcja pozwala również zaprogramować opóźnienie momentu uruchomienia zmywarki do 24 godzin.
 
Zmywarka do zabudowy ZB-0678 X
 
Dla osób, które wolą ukryć zmywarkę w kuchennych meblach,idealny będzie model do zabudowy ZB-0678 X. Urządzenie o pojemności 12 kompletów naczyń wyposażone zostało w funkcjonalny panel sterowania, z czytelnym wyświetlaczem LCD. Zmywarka posiada specjalny czujnik zabrudzenia wody tzw. Ecosensor, który mierzy stopień zmętnienia wody i jeżeli jest ona czysta, używa jej ponownie. Daje to oszczędność nawet do 25% wody i energii, przy zachowaniu doskonałej jakości zmywania.
 
 
 
Więcej informacji na stronie: www.mastercook.pl

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt