Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Opti(A) 45' w pralkach marki Mastercook - perfekcyjna czystość w trzy kwadranse

Kolejny odcinek ulubionego serialu, zmysłowa kąpiel w aromatycznej pianie, czy lekcja francuskiego? Ilość przyjemności, na które możesz przeznaczyć trzy kwadranse jest niezliczona ale co z obowiązkami? Aby zaoszczędzić czas i odciążyć Cię w domowych pracach marka Mastercook stworzyła program Opti(A), który w zaledwie 45 minut gwarantuje nieskazitelną czystość ubrań.

Opti(A) 45’ to wyjątkowo efektywny program, opracowany przez markę Mastercook, z myślą o wszystkich zapracowanych, którzy lubią spektakularne efekty prania, a dysponują ograniczonym czasem. Gwarantuje on perfekcyjnie czystą odzież (A klasa prania), w ciągu zaledwie 45 minut, przy minimalnym zużyciu wody i energii (A klasa). Innowacyjne rozwiązanie docenią z pewnością osoby robiące pranie codziennie m.in. wszystkie mamy, których pociechy brudzą ubrania wyjątkowo szybko.  

 
Dlaczego Opti(A) 45’jest wyjątkowy?
Na rynku dostępne są również pralki z krótszymi programami, ale tylko ten krótki program, trwający trzy kwadranse, obejmuje pełen cykl prania, z wszystkimi jego standardowymi etapami, m.in. płukaniem z dodatkiem płynu zmiękczającego i wirowaniem. Zachowane zostają przy tym najwyższe parametry prania (A klasa) oraz efektywności energetycznej (A klasa). W odróżnieniu od programów, które gwarantują A klasę prania oraz A klasę efektywności energetycznej, Opti(A) trwa tylko 45 minut, a nie 120 i więcej.
Unikalne rozwiązanie umożliwia zaoszczędzenie nie tylko wody i energii, ale przede wszystkim cennego czasu, który możemy przeznaczyć na ulubione zajęcia. W program Opti(A) 45’ wyposażona jest większość modeli ładowanych od góry (m.in. PTDE-136 Dose, PTDE-124 Eco, PTD-116) oraz wybrane pralki ładowane od frontu (m.in. PFD-1066,  PFD-1266, PFE-1066).

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt