Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Wielka rola niewielkich pomocników

Kuchnia to królestwo akcesoriów o niewielkich rozmiarach, bez których nie można wyobrazić sobie komfortowego przygotowywania oraz przechowywania potraw. W szufladach i szafkach kryją się dziesiątki niedocenianych pomocników, których wartość objawia się wtedy, gdy nagle okazuje się, że… ich brakuje.

Nawet najdoskonalszy zestaw garnków i patelni nie wystarczy, aby przygotować pyszny posiłek. To oczywiście podstawowe wyposażenie, bez którego w kuchni nie można się obejść, ale w rzeczywistości sukces gotowania tkwi w … drobiazgach. W zależności od rodzaju potrawy potrzebujemy różnych akcesoriów. Trudno wyobrazić sobie smażenie steków bez łopatki czy łowienie pierogów widelcem …

 
Dla wszystkich miłośników gotowania, którzy cenią funkcjonalność oraz ciekawy design kuchennych akcesoriów przygotowano wyjątkową propozycję: profesjonalny sześcioelementowy zestaw narzędzi kuchennych na stojaku PERFECTOVittore Comforto. Zestaw ten to niezbędne instrumentarium każdej pani domu. W skład zestawu wchodzą: łopatka, widelec, łyżka, szumówka, nabierka oraz łyżka do makaronu. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 narzędzia na stojaku to propozycja dla tych, którzy ceniąc w kuchni ład i porządek dbają również o estetykę.
 
Wszystkim odkrywcom kulinarnych smaków proponujemy również wyjątkowo praktyczną i elegancką kolekcję naczyń oraz akcesoriów kuchennych Prestigemarki Vittore Comforto. W linii tej znajdują się wieloelementowe zestawy do przypraw, półmisek do sałaty na stojaku, deska do przekąsek (serów) z kloszem oraz chlebak. Przyprawy szczelnie zamknięte w szklanych flakonikach i słoiczkach w zestawach do przypraw marki Vittore Comforto są zawsze aromatyczne i długo zachowują świeżość. Sałaty oraz przekąski podane w efektownych naczyniach kuchennych wyglądają wyjątkowo smacznie i apetycznie - w półmisku ze szkła kolorowa sałatka grecka skusi każdego. Sery przechowywane lub serwowane na drewnianej desce pod zgrabnym kloszem są miękkie i świeże, a pieczywo ukryte w praktycznym, drewnianym chlebaku zawsze chrupiące.
Wyjątkowe kształty oraz połączenie drewna i szkła sprawiają, że kolekcję Prestige cechuje klasyczny, a zarazem niepowtarzalny design. Dzięki temu akcesoria oraz naczynia kuchenne tej linii są ozdobą każdej kuchni.
 
Pomocny jest też oryginalny i wygodny stojak na owoce w kształcie łuku, zapewniający piękną ekspozycję owoców oraz porządek w kuchni. Jest to alternatywa do tradycyjnych pater na owoce. Podajnik z owocami może stać na kuchennym blacie, jak również może być ozdobą każdego stołu.
 
Estetyka serwowania potraw jest niezwykle ważnym elementem ceremoniału wspólnych posiłków. Nie bez przyczyny często mówi się potocznie, że „jemy oczami”. To właśnie wygląd potraw oraz sposób ich podania decyduje o ostatecznej ocenie kulinarnego talentu kucharza.
 
 
Marka: Vittore Comforto
Produkty i sugerowane ceny:
Sześcioelementowy zestaw narzędzi kuchennych na stojaku PERFECTO 140zł
Zestaw do przypraw 120zł
Zestaw do sałaty 70zł
Deska do serów z kloszem 60zł
Chlebak 100zł
Stojak na owoce 30zł
 
 

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt