Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Niepowtarzalne smaki Bożego Narodzenia dzięki piekarnikom marki Mastercook

Gdy z kuchni roztacza się aromat korzenno-cynamonowych pierników, wanilii i pomarańczy – to znak, że zbliżają się Święta, a wraz z nimi pracochłonne przygotowania. Wspomogą nas w nich piekarniki marki Mastercook, które dzięki nowoczesnym funkcjom, zapewnią prawdziwą przyjemność pieczenia, oszczędność czasu oraz wielką radość smakowania.

 Soczyste mięsa, pulchne makowce czy aromatyczne, delikatne pasztety to dania, które z łatwością przygotujemy w piekarnikach marki Mastercook. W ich przyrządzeniu pomoże nam funkcja Automatic Chef, w którą został wyposażony model MF-830X. Jest to rodzaj automatycznego pilota w dziedzinie pieczenia - wystarczy podać rodzaj i przybliżoną wagę potrawy, a piekarnik sam realizuje cały proces - wybiera temperaturę, czas, najwłaściwszą opcję ogrzewania, a nawet wysokość, na której należy umieścić wkład z potrawą.

 
Bożonarodzeniowe menu to również słodkie ciasta, ciasteczka i kruche pierniczki. Dzięki najwyższej jakości emalii „Top Slide”, do niedawna dostępnej tylko w najwyższych modelach piekarników do zabudowy, a obecnie pokrywającej ścianki i blachy wszystkich piekarników i kuchni wolnostojących marki Mastercook, potrawy nie przywierają i nie przypalają się. Dodatkowo emalia gwarantuje najefektywniejsze rozprowadzanie ciepła we wnętrzu piekarnika i tym samym doskonałe rezultaty pieczenia – aromatyczne, pulchne świąteczne wypieki.
 
 
Piękny zapach, roznoszący się po kuchni kusi, żeby zajrzeć do wnętrza piekarnika. Świąteczne potrawy wymagają zazwyczaj doglądania oraz próbowania i wówczas niezastąpiony okazuje się innowacyjny System Impulse zastosowany w modelu MF-196 CX, który umożliwia automatyczne wysuwanie wkładów. Po otwarciu piekarnika blacha wysuwa się do ¾ długości ułatwiając swobodny i bezpieczny dostęp do przyrządzanej potrawy, niwelując ryzyko kontaktu z gorącą powierzchnią i nieprzyjemnego oparzenia.
 
 
Boże Narodzenie to bogactwo wyjątkowych aromatów, wypełniających dom i różnorodność unikalnych smaków, którymi delektujemy się przy świątecznym stole. Stosując w kuchni piekarniki marki Mastercook, wyposażone w liczne innowacje i udogodnienia, możemy w pełni docenić kulinarne uroki wyjątkowych, bożonarodzeniowych dań.
  
Więcej informacji na stronie: www.mastercook.pl

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt