Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

LAVAZZA A MODO MIO - PRAWDZIWE WŁOSKIE ESPRESSO WE WŁASNYM DOMU

Oryginalne włoskie espresso w warunkach domowych? Od dzisiaj to możliwe! W wyniku kooperacji dwóch światowych autorytetów w dziedzinie parzenia kawy LAVAZZY i SAECO powstał system LAVAZZA A MODO MIO. To elegancki i niebywale wygodny sposób na przygotowanie w zaciszu domowym idealnego, włoskiego espresso.

LAVAZZA A MODO MIO jest prawdziwą gratką dla wytrawnych smakoszy kawy. To innowacyjny system składający się z nowoczesnego ekspresu do kawy oraz kapsułek z oryginalnymi mieszankami kawy LAVAZZA. Pozwala on na przyrządzenie doskonalej i aromatycznej kawy zgodnie ze złotymi zasadami parzenia prawdziwego espresso. Połączenie najnowszej technologii w dziedzinie ekspresów ciśnieniowych oraz pasja i ogromna wiedza na temat kawy stworzyły idealny system do użytku domowego. A MODO MIO gwarantuje doskonałe espresso za każdym razem, od pierwszej do ostatniej filiżanki. A co najważniejsze, nie musisz być baristą, aby samodzielnie zaparzyć tą doskonałą kawę.

 
Ekspresy do kawy LAVAZZA A MODO MIO to najwyższej klasy urządzenia do użytku domowego, będące połączeniem nowoczesnego designu i maksymalnej funkcjonalności. Zastosowany w nich innowacyjny proces parzenia kawy pod wysokim ciśnieniem, typowy dla najnowocześniejszych profesjonalnych ekspresów, pozwala maksymalnie wydobyć walory sprasowanej mieszanki kawy zawartej w kapsułce. Rezultat, to zawsze wyśmienite espresso, intensywnie esencjonalne, o kremowej konsystencji i odpowiedniej temperaturze.
 
Ekspresy LAVAZZA A MODO MIO to niebywale proste w obsłudze oraz zgrabne urządzenia o nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. Ich niewielkie rozmiary oraz modna kolorystyka sprawiają, iż doskonale komponują się we współczesnych wnętrzach. Do wyboru memy dwa modele: EXTRA i PREMIUM, odpowiednio z ręcznym i automatycznym dozownikiem porcji wody do zaparzenia kawy. Oba wyposażone są w dyszę pary do spieniania mleka. Dzięki temu samodzielnie i bez najmniejszego problemu przygotujemy perfekcyjne cafe latte, czy wyśmienite kremowe cappuccino. Dodatkowo w ekspresie PREMIUM możemy wedle własnego upodobania zaprogramować ilość wody, tak aby otrzymać cafe „lungo” (dużą) lub cafe corto (małą).
Ekspresy A MODO MIO występują w czterech kolorach. Wersja EXTRA dostępna jest w barwach: czarnej i czerwonej. Natomiast A MODO MIO PREMIUM oferowane jest w eleganckim srebrnym kolorze.
 
LAVAZZA A MODO MIO to także wyjątkowe kompozycje kawowe szczelnie zamknięte w kapsułkach. Wszystkie mieszanki wyróżnia niepowtarzalny smak oraz znak jakości i oryginalności LAVAZZA. Każda kapsułka zawiera dokładnie 7,5 g kawy, czyli dokładnie tyle, ile barista zużywa do przygotowania jednej filiżanki espresso. Do wyboru mamy cztery wyborne mieszanki: ciemną, aksamitną i niezwykle esencjonalną Appassionatamente, delikatną o bogatym smaku Deliziosamente Dek, łagodną i aromatyczną kawę bezkofeinową Cremosamente oraz kremowy smak włoskiej kawy w dużej filiżance, czyli Caffe Crema Dolcemente.
 
Ekspresy LAVAZZA A MODO MIO kosztują w wersji EXTRA – 799 zł oraz 899 zł w wersji PRENIUM. Opakowanie z 16 kapsułkami LAVAZZA A MODO MIO kosztuje około 24 zł. Zarówno ekspresy jak i kapsułki LAVAZZA A MODO MIO dostępne są w nowoczesnych hipermarketach oraz sklepach ze sprzętem RTV i AGD. Dystrybutorem LAVAZZA A MODO MIO w Polce jest SAECO POLSKA.
 

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt