Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Emalia "Top Slide" - lepsze efekty pieczenia, minimum czyszczenia

Jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa emalia ,,Top Slide” marki Mastercook jest niezastąpiona podczas pieczenia. Zaskakuje łatwością czyszczenia i umożliwia doskonałe efekty kulinarne. Każdy, kto choć raz wypróbował możliwości tej wysokiej jakości emalii, zastosowanej w piekarnikach kuchenek wolnostojących marki Mastercook, nigdy nie zaryzykuje pieczenia bez niej.

Popielata emalia „Top Slide” to wyjątkowa, gładka powłoka, którą wykończone jest wnętrze najwyższej klasy piekarników do zabudowy marki Mastercook. Pokryte nią ścianki i blachy są dzięki temu niezwykle łatwe do czyszczenia - resztki jedzenia nie przywierają i nie przypalają się. Usunięcie zabrudzeń staje się proste i szybkie, nie wymaga uciążliwego skrobania, ani używania specjalnych środków czyszczących.

                 Im jaśniejsza, tym lepsza
 
Powłoka łatwoczyszcząca, stosowana przez innych producentów kuchenek, jest zazwyczaj ciemnego koloru. Marka Mastercook jako pierwsza wprowadza najwyższej jakości emalię, w jasnym kolorze, do wszystkich modeli kuchenek wolnostojących. Jest ona gwarancją najefektywniejszego rozprowadzania ciepła we wnętrzu piekarnika i co za tym idzie – doskonałych rezultatów pieczenia. Umożliwia łatwe i komfortowe korzystanie z najwyższej klasy piekarników.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt