Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX marki Mastercook - ogrody SPA w domowej lodówce

Drobne kropelki wody zraszają świeże, zielone liście sałaty, delikatna, nawilżającą mgiełką pokrywa intensywnie czerwone owoce pomidorów - wbrew pozorom nie jest to opis ogrodu w czasie letniego deszczu, ale warunki, w jakich przechowywane są warzywa i owoce w chłodziarko-zamrażarce LCTD-920 NFX. Zapewnia je unikalna funkcja SPA, w którą został wyposażony ten najnowszy model lodówki marki Mastercook.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX zachwyca oryginalnym, awangardowym designem oraz funkcjonalnym wnętrzem i innowacyjnymi rozwiązaniami, które umożliwiają zdrowsze i dłuższe przechowywanie żywności.

Wyposażona jest w nowoczesny system No Frost, który chłodzi i zamraża, nie wytwarzając szronu. Połączenie tej praktycznej funkcji z efektywnością energetyczną o klasie A+, gwarantuje najwyższą wydajność urządzenia. Ten wyjątkowy model składa się z trzech części: komory chłodziarki, pojemnego zamrażalnika oraz umieszczonej pomiędzy nimi, niezależnej, unikalnej szuflady, która umożliwia regulację temperatury w bardzo szerokim zakresie, od -14 ˚C do +14 ˚C. Tym samym pozwala na stworzenie optymalnych warunków chłodzenia dla różnego rodzaju produktów. Wyjątkowa funkcja SPA, dzięki specjalnemu systemowi cyrkulacji powietrza i wody, gwarantuje utrzymanie stałego poziomu wilgoci i temperatury w pojemnikach na owoce i warzywa. Sprawia też, że wiosenne nowalijki i letnie owoce są nawilżone i dłużej zachowują świeżość oraz cenne witaminy.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt