Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Konsumenckie laury dla zaprawy klejącej maxit Flex Fix

W tegorocznej edycji konkursu Laur Konsumenta zaprawa klejąca maxit Flex Fix została uznana Odkryciem Roku 2007. Laur Konsumenta to program konsumencki organizowany przez Grupę Media Partner we współpracy z Instytutem Gallupa, wyłaniający najpopularniejsze, najbardziej cenione produkty i usługi na rynku krajowym.
Ocenie podlega przede wszystkim jakość produktów, innowacyjność, dostępność, przywiązanie klienta do danej marki i gotowość do rekomendacji jej innym osobom. Kategoria Odkrycie Roku dotyczy nowości oraz produktów od niedawna obecnych na rynku, ale już cieszących się uznaniem wykonawców i inwestorów.
Badania ankietowe przeprowadzone dla potrzeb konkursu wykazały, że klej maxit Flex Fix i marka maxit są bardzo dobrze postrzegane przez konsumentów. Wiarygodność opinii wzmacnia fakt, iż pytania zadawane ankietowanym klientom były „otwarte”, co oznacza, że sami – bez podpowiedzi – wskazywali markę ich zdaniem najlepszą w danej kategorii. Badania były prowadzone od stycznia do czerwca br.

Wysokoelastyczna, mrozoodporna zaprawa klejąca do płytek ceramicznych maxit Flex Fix pojawiła się na rynku jesienią 2006 roku. Jest zalecana do stosowania przede wszystkim na tzw. trudne podłoża (nowe betony, lastriko, stare płytki ceramiczne, płyty gipsowo-kartonowe, podkłady cementowe z ogrzewaniem podłogowym) oraz w systemach izolacji wodoszczelnej maxit dla pomieszczeń „mokrych” i balkonów. Nadaje się także na podłoża typowe. Wyróżnia się wysoką przyczepnością oraz wydłużonym „czasem otwartym” – jednorazowo można ją nanosić na większe powierzchnie i dłużej korygować położenie przyklejonych płytek. Jest szybkowiążąca – spoinowanie można wykonać już następnego dnia. Wyrób posiada znak CE, klasyfikowany jest jako C2TE, s2. Oferowany jest w opakowaniach 25 kg.

Firma maxit (dawniej Optiroc) działa na rynku polskim od 1995 roku. Swoje wyroby produkuje w trzech zakładach: dwóch fabrykach suchych zapraw (w Górze Kalwarii i Wrocławiu) oraz wytwórni keramzytu w Gniewie. Firma wchodzi w skład maxit Group - wiodącego w Europie producenta materiałów i urządzeń budowlanych. W Polsce, w strukturze Grupy działają firmy maxit (z marką Deitermann) i m-tec.
Oferta maxit liczy obecnie ponad 1.000 komplementarnych produktów i rozwiązań. Wśród nich znajdują się m.in. podkłady podłogowe, produkty elewacyjne, kleje do płytek, zaprawy murarskie i keramzyt (oferowane pod marką maxit), a także materiały i systemy do napraw konstrukcji oraz wykonywania izolacji przeciwwodnych (reprezentujące markę Deitermann).

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt