Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Designer marki Beckers nowe opakowania, nowe możliwości

Beckers rozszerzył paletę barw farby Designer Väggfärg Helmatt [5]. Jest ona teraz dostępna w gamie ponad 2000 odcieni. Produkt łatwo rozpoznać po nowym opakowaniu, które mieni się gamą wielobarwnych paseczków.
Zmiana opakowań dotyczy również dwóch innych farb z rodziny Designerów: Väggfärg Helmatt [3] i Väggfärg Matt [7].

Designer Väggfärg Helmatt [5] to wodorozcieńczalna, matowa farba lateksowa do ścian i sufitów. Od lipca tego roku, dotychczasowa oferta składająca się z 24 gotowych kolorów, została rozszerzona o kolor biały i 3 bazy wyjściowe. Korzystając z mieszalników farb systemu Beckers można teraz uzyskać dowolny kolor z palety ponad 2000 odcieni! Tak szeroka oferta stwarza praktycznie nieograniczone możliwości w projektowaniu wnętrz i zadowoli zarówno amatora jak i profesjonalistę.

Od momentu wprowadzenia na rynek, Designer Väggfärg Helmatt [5] cieszy się zaufaniem i popularnością wśród użytkowników. Produkt dobrze kryje malowane powierzchnie oraz szybko schnie tworząc zmywalne powłoki. Cechuje go także wysoka trwałość koloru, co oznacza, że pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z biegiem czasu.

Nowe opakowania przyciągają wzrok feerią barw. Puszka Designera Väggfärg Helmatt [5] mieni się kolorami tęczy. Matową farbę dyspersyjną Designer Väggfärg Helmatt [3] charakteryzują paseczki w odcieniach zieleni i żółci, natomiast półmatową farbę lateksową Designer Väggfärg Matt [7] tonacje pomarańczowe. Nowy design opakowań ułatwia szybkie odnalezienie farby pośród innych na sklepowej półce.

Beckers to uznana szwedzka marka, która kojarzona jest zarówno z dobrej jakości produktami, jak i z dbałością o zdrowie klientów. Dlatego też Designer Väggfärg Helmatt [5] posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, jako farba spełniająca restrykcyjne wymogi dotyczące ochrony przed alergią. Nie zawiera substancji uczulających, w tym rozpuszczalników i amoniaku, dzięki czemu może być używana do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, szpitalach oraz wszędzie tam gdzie nie powinny występować czynniki alergizujące. Rekomendację produktu potwierdza czytelna informacja na opakowaniu: Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i logotyp Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.Dane techniczne:

Designer Väggfärg Helmatt [5]
Stopień połysku mat
Wydajność do 16 m² / l
Opakowania 2,5 l
Sugerowana cena brutto 55,42 zł (baza)

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt