Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Dodaj smaku swojej kuchni - nowa promocja marki Mastercook

Oryginalne kompozycje przypraw wydobędą głębię smaku każdej potrawy. Zwieńczone szczyptą ziół dania, łatwo przygotujemy wykorzystując sprzęt AGD marki Mastercook. W ramach nowej promocji jego zakup premiowany jest atrakcyjnymi nagrodami m.in. kompletem ekskluzywnych naczyń i zestawem aromatycznych przypraw.

Nowa oferta marki Mastercook obejmuje najwyższe modele płyt indukcyjnych, które umożliwiają bezpieczne i komfortowe gotowanie. Każdy z innowacyjnych, sterowanych dotykowo modeli, wyposażony został w unikalną funkcję.

Zastosowane w płycie IDE64Z S rozwiązanie Evolis to duża przestrzeń grzejna, na której można umieścić jedno większe naczynie lub nawet trzy mniejsze garnki jednocześnie. Model IDI64 S wyposażony jest w okrągły panel sterowania Cyclic, po którym wystarczy przesuwać palec, w kierunku wskazówek zegara lub przeciwnie do jego ruchu, aby ustawić moc grzania. System kolorowych wskaźników Indulight w płycie IDE64L S w czytelny sposób informuje, czy płyta jest włączona oraz z jaką mocą pracują pola grzejne. Najnowszą promocją marki Mastercook objęte zostały również modele piekarników. Niezbędne w każdej kuchni urządzenia, wyróżniają się bogactwem praktycznych funkcji. Dzięki systemowi pirolizy wszelkie zabrudzenia we wnętrzu piekarnika zostają spalone w temperaturze 500°C. Całkowicie wysuwane teleskopowo prowadnice na wkłady Pull System Plus,zapewniają łatwy i bezpieczny dostęp do potrawy. Emalia łatwo czyszcząca Top Slide gwarantuje doskonałe efekty pieczenia i zapobiega przywieraniu potraw. Zakup zestawu do zabudowy, z płytą indukcyjną i piekarnikiem, premiowany jest atrakcyjnymi nagrodami: kompletem nowoczesnych garnków, przystosowanych do gotowania na wszystkich typach palników, w tym na  płytach indukcyjnych i pakietem aromatycznych, starannie wyselekcjonowanych przypraw marki Kamis.
Kupując promocyjny zestaw piekarnika, płyty i okapu, zmywarkę otrzymamy za jedyne 1 zł. Decydując się na zakup produktów marki Mastercook w pakiecie, uzyskamy rabat nawet do 75%.
Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach znajdują się w wybranych sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie www.mastercook.pl w zakładce „Promocje”.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt