Tapeta Miko FantasticFleece firmy Caparol - ściany w nowej szacie

Wykonana z włókniny szklanej tapeta Miko z kolekcji  FantasticFleece to niezwykle interesująca propozycja w ofercie firmy Caparol. Jej wzór, pełen asymetrycznie ułożonych niuansów, podkreśli każdą powierzchnię, nadając jej niepowtarzalny temperament. Tapetę Miko pomalować można dekoracyjnymi farbami laserunkowymi firmy Caparol, dzięki czemu wnętrze zyska jeszcze bardziej wyjątkowy i fascynujący charakter.

Idealne połączenie struktury i koloru stwarza wiele możliwości przy aranżowaniu nowych i istniejących wnętrz. Tapeta Miko FantasticFleece firmy Caparol z jasnym, drukowanym i nie ulegającym barwieniu wzorem, wydobywa głębię pomieszczeń i nadaje im wyjątkowej elegancji i szyku. Co więcej - zastosowanie tapet z kolekcji FantasticFleece jest gwarancją uzyskania niepowtarzalnego efektu dekoracyjnego oraz doskonałej jakości wykonanych powłok. Dzięki włóknom szklanym tapety FantasticFleece nie pęcznieją, co sprawia, że nakładanie ich na ściany jest szybkie i niezwykle proste.

 
Tapeta Miko efekt głębi – struktura na tapecie
 
Wykonana ze składników mineralnych tapeta Miko FantasticFleece to propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych i chcą nadać wnętrzu wyszukany charakter. Dekoracyjna powłoka tapety Miko FantasticFleece doskonale bowiem zaakcentuje ściany, wnęki, filary czy sufity, nadając im wyraźną strukturę, wywołującą przestrzenny efekt. Wszystko to za sprawą powierzchni ze specjalnej włókniny szklanej, która zadrukowana jest białą farbą o asymetrycznym deseniu. Nieregularne, delikatne zdobienia wyglądają niczym rozrzucone figlarnie nitki. Struktura tapety na ścianie sprawia zaś wrażenie szronu zamarzniętego na szybie. Jednak co ciekawe, tapeta Miko z serii FantasticFleece, charakteryzująca się dużą chłonnością, nawet po naniesieniu na nią kilku warstw farby, pozostaje nadal gładka. Dodatkowo, nałożenie na tapetę Miko lazury Deco-Lasur firmy Caparol w wersji matowej lub błyszczącej, uszlachetni całą powierzchnię. Z kolei dodanie pigmentu Perlatec Gold, Perlatec Silber lub Perlatec PearlWhite z asortymentu Caparol pozwoli na uzyskanie metalicznych lub perłowych akcentów. Struktura powstałej powierzchni oraz jej optyczne zalety nadadzą każdemu pomieszczeniu elegancji w fantazyjnym wydaniu.
 
Kolekcja tapet do malowania FantasticFleece – proste rozwiązanie, niesamowite efekty
 
Nowoczesne tapety FantasticFleece firmy Caparol to propozycja godna uwagi nie tylko ze względów estetycznych, ale i funkcjonalnych. Tapety FantasticFleece umożliwiają bowiem szybką i, co warte podkreślenia, samodzielną zmianę wyglądu wnętrza, eksponującą barwę i strukturę filarów, wnęk czy większych przestrzeni. Specjalna impregnacja spodu tapety firmy Caparol oraz uszlachetnienie jej wierzchniej strony pozwalają na uzyskanie wyrafinowanego i pełnego intrygujących niuansów efektu wizualnego już po jednym nałożeniu barwnej lazury czy farby dekoracyjnej.  Okładziny ścienne FantasticFleece można nakładać na wszystkie, uprzednio zagruntowane, typy podłoży wewnątrz naszego domu, zamieniając zwyczajne ściany w wyjątkowo fantazyjne powierzchnie.
Warto dodać, że tapety z włókna szklanego firmy Caparol zakrywają drobne rysy oraz niwelują niedoskonałości podłoża, dzięki czemu pomieszczenia zyskują zupełnie nowe oblicze.
 
Tapeta Miko z kolekcji FantasticFleece pozwala na uzyskanie wytwornego wykończenia powierzchni, ścian czy sufitów bez czasochłonnych, fachowych prac z użyciem mas szpachlowych czy tynków dekoracyjnych.
Fantazyjny i intrygujący wzór zapewni wnętrzom wytworność i elegancję. Stonowane kolory farb laserunkowych Caparol podkreślą uzyskany deseń i tym samym wydobędą barwne akcenty, uwypuklające głębię struktury. Uzyskany w ten sposób efekt jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach, których unikalny charakter chcemy podkreślić.
 
Tapeta FantasticFleece wzór Miko, op. rolka 25m x 1 m, cena  747,25 zł brutto/ rolkę
 
Producent: Caparol
www.caparol.pl
 
 
Historia grupy Caparol rozpoczęła się w 1895 r. w Ober-Ramstadt koło Frankfurtu nad Menem, gdzie otwarto pierwszą fabrykę farb budowlanych. Dzięki stałemu poszerzaniu gamy produktów, rozległym inwestycjom, a także najwyższym standardom jakościowym firma osiągnęła status lidera wśród europejskich producentów farb i ekologicznych materiałów wykończeniowych. Jest obecna niemal w całej Europie, a także w wielu innych miejscach świata. Posiada nowoczesne zakłady produkcyjne w Niemczech, Austrii, Francji, Włoszech, Szwecji, Rosji, Polsce, Białorusi, na Ukrainie, w Gruzji, Rumunii, Dubaju oraz w Chinach. W 1994 roku grupa Caparol otworzyła swoje przedstawicielstwo także w Polsce..
 W Europie jest trzecim pod względem wielkości przedsiębiorstwem tej branży. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 4470 pracowników. Firma Caparol jako pierwsza na świecie opracowała farby dyspersyjne i jest również pierwszym na świecie producentem dyspersyjnych farb elewacyjnych.
Czołowe produkty firmy Caparol są wynikiem intensywnych prac badawczo-rozwojowych oraz ogromnej kompetencji i doświadczenia w zakresie technologii. Jakość farb potwierdzają i dokumentują naukowo liczne opinie wydawane przez niezależne instytuty.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2020

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt