Promocyjny Dzień Kobiet w Dekoria_pl

Święto wszystkich Kobiet za pasem. Jednak drogie Panie - zamiast czekać na gest mężczyzn, weźcie sprawy w swoje ręce i sprawcie sobie miłą niespodziankę. Sklep Dekoria.pl przygotował dla Was specjalną ofertę.

Otaczanie się pięknymi rzeczami potrafi sprawić nie lada przyjemność. W końcu często zdarza się, że poprawiamy sobie nastrój zakupami, które cieszą szczególnie, jeśli uda się upolować specjalne okazje. A takie nadarzą się już wkrótce w sklepie Dekoria.pl.

Wszyscy Klienci, którzy złożą zamówienie między 5 a 8 marca, z okazji Dnia Kobiet mogą liczyć na 8% rabatu. To szansa na zmianę wystroju wnętrza zgodnie z najnowszymi, wiosenno-letnimi trendami. Najwyższa pora pomyśleć również o zbliżającej się Wielkanocy i związaną z nią np. dekoracją świątecznego stołu.
 
 
W ofercie Dekorii znaleźć można między innymi niezwykle wiosenne, kwiatowe wzory, które odmienią każdy salon czy kącik kuchenny. Energetyczne kolory wprowadzą do pomieszczenia radość i pozytywne emocje. Odświeżona aranżacja ożywi wnętrze, pozwoli wybudzić się z zimowego snu. A florystyczne motywy idealnie skomponują się z bukietami, którymi obsypane zostaną Panie w dniu swojego Święta.
 
Więcej na www.dekoria.pl  
 
O marce
 
Dekoria oferuje tekstylia domowe w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Wszystkie kolekcje wykonane są z tkanin wysokiej jakości. Produkty można nabyć w sklepie internetowym www.dekoria.pl. Dodatkowo na stronie dostępny jest dekorator on-line, ułatwiający idealne dobranie dodatków – od poszewek, przez obrusy, serwety po zasłony i rolety. Przed złożeniem zamówienia klienci mogą skorzystać z możliwości zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Internetowa szwalnia natomiast pozwala na zakup produktów w niestandardowych wymiarach – bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 
Marka Dekoria jest własnością firmy Franc Textil sp. z o.o.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2020

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt