Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Zabawa uszyta na miarę

Bycie rodzicem często wymaga wykazania się dużą kreatywnością. Każda kostiumowa zabawa wiąże się z koniecznością przygotowania stroju dla dziecka. Jeśli nie jesteś zwolenniczką sklepowej sztampy i wolisz niekonwencjonalne rozwiązania, spróbuj samodzielnie uszyć przebranie. Wyczarowanie bajecznego kostiumu będzie niezwykle proste dzięki maszynom marki Łucznik. Dobra zabawa dla ciebie i dziecka gwarantowana!

Kiedy zbliża się czas przedszkolnego balu, szkolnego teatrzyku czy przebieranej zabawy urodzinowej, emocje dzieci sięgają zenitu. Zadaniem dziecka jest wymyślić strój, zadaniem mamy – spełnić marzenie pociechy. Przebranie można oczywiście kupić lub wypożyczyć, ale wiąże się to z kosztami i obawą, czy przypadkiem, inne dziecko nie pojawi się ubrane tak samo. Dlaczego więc nie spróbować swoich sił w szyciu? Wcale nie potrzeba tytułu mistrza krawiectwa – wystarczy dobry pomysł i maszyna do szycia Gosia 848 legendarnej polskiej marki Łucznik. Samodzielne przygotowanie kostiumu dla dziecka może okazać się świetną zabawą, w którą warto zaangażować samego zainteresowanego.

Szycie dziecinnie proste

Od czasu do czasu przedszkolne i szkolne sale wypełaniają się po brzegi księżniczkami, piratami i różnymi postaciami z baśni i kreskówek. Uszycie fantazyjnego stroju dla małej królewny, wróżki albo śnieżynki z maszynami marki Łucznik jest dziecinnie łatwe. Maszyna do szycia Gosia 848 przy odpowiednim doborze igieł i nici pozwala zarówno na szycie delikatnego tiulu czy szyfonu, jak i grubszych materiałów. Z jej pomocą możesz uczyć zwiewny strój wróżki dla dziewczynki, jak i sztruksowy strój kowboja dla chłopca. Ścieg prosty potrójny, przeznaczony do materiałów elastycznych umożliwi uszycie obcisłego kostiumu dla małego Spidermana. Za pomocą ściegu krytego z łatwością wszyjesz zamek błyskawiczny z tyłu kombinezonu tygrysa lub zająca.

 

Ważnym elementem każdego przebrania jest odpowiednie nakrycie głowy. Kapelusz z szerokim rondem to nieodzowny atrybut szeryfa miasteczka na Dzikim Zachodzie, z kolei prawdziwe damy dworu nie pojawiają się na przyjęciu bez ozdobnego czepka. Zastosowany w maszynie do szycia Gosia 848 wysięg znacznie uławia szycie nie tylko kapeluszy, ale także mankietów czy szerokich nogawek. Łatwy montaż i demontaż wysięgnika zwiększa wygodę szycia oraz umożliwia precyzyjne prowadzenie nitki i materiału. Dzięki możliwości zastosowania podwójnej igły, a także funkcji przyszywania aplikacji wszystkie stroje i przebrania można dodatkowo dekorować. Za pomocą  ściegu gałązkowego można np. wyhaftować na serdaku stroju krakowskiego ozdobne motywy roślinne. Z kolei ścieg muszelkowy umożliwi dekoracyjne obszycie mankietów bluzki, czy brzegu fartuszka.

 

Okazja bycia kimś innym na potrzeby szkolnego teatrzyku lub przebrania się za ulubioną postać na przedszkolną zabawę, nie zdarza się często. Warto zadbać, by twoje dziecko bawiło się wyśmienicie już na etapie przygotowań. Ogromnym plusem przebrania uszytego samodzielnie jest jego oryginalność. Bez względu na to czy będziesz szyła swojemu dziecku strój pirata czy czerwonego kapturka, warto zaangażować je w pracę. Zabawa w projektantów z pewnością przypadnie maluchowi do gustu, a stworzone dzieło będzie niezwykłe. Maszyny do szycia legendarnej polskiej marki Łucznik wyposażone zostały w specjalistyczne funkcje ułatwiające realizacje nawet najbardziej śmiałych projektów krawieckich.

Produkt: Gosia 848 cena brutto: 399 zł

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt