Ogniste czerwienie rozbudzą każde wnętrze

Kanadyjski koncern Blue Mountain prezentuje Red Book – kolekcję ponad 150 ekskluzywnych tapet i bordiur w bogatej gamie czerwieni. Jest to jedna z dwudziestu ksiąg połączonych w wyjątkowym systemie Design by Color.

Czerwień nie jedno ma imię. Paleta kolorów z rodziny czerwieni jest tak bogata, że w zależności od zastosowanego we wnętrzu odcienia, dekorowane pomieszczenie sprzyjać będzie relaksowi, pracy bądź zabawie. Magenta emanuje energią i bardzo dobrze sprawdzi się w pokoju szalonej nastolatki. Jasny amarant uosabia spokój i stanowi idealne tło dla przytulnie urządzonego salonu lub jadalni. Głęboki burgund to elegancki i klasyczny kolor rekomendowany do gabinetu, a purpura pobudzi zmysły w sypialni. Zastosowanie ekskluzywnych tapet z kolekcji Red Book kanadyjskiej firmy Blue Mountain w domowych wnętrzach, sprawi, że poza rozmaitymi czerwieniami, „zagoszczą” oryginalne wzory o różnorodnej tematyce i stylistyce.

Red Book to jedna z 20 kolekcji tapet uznanych marek, m.in. Katzenbach & Wareen, Sterling Prints, Albert Van Luit & Company, Sunworthy, Imperial, Sanitas, Waverly, Gramercy i Shand Kydd, produkowanych przez koncern Blue Mountain. Kolekcje składają się na starannie wyselekcjonowany system Design by Color. Cały zestaw, poza 12 księgami dedykowanymi poszczególnym kolorom, obejmuje również 8 ksiąg tematycznych przeznaczonych m.in. do pokoju dziewczęcego lub chłopięcego. Kolekcja Red Book zawiera 120 tapet i 32 bordiury o zróżnicowanym wzornictwie i w bogatej gamie odcieni z rodziny czerwieni. Tapety zostały podzielone tematycznie, tak aby ułatwić wybór odpowiednich wzorów, które pasować będą do aranżowanych wnętrz. Klienci wybierać mogą pomiędzy tapetami nowoczesnymi, rustykalnymi, klasycznymi, z fakturą, a także inspirowanymi kulturą państw z różnych zakątków świata. Dodatkowym ułatwieniem dla klienta jest specjalna aplikacja na stronie internetowej www.designbycolor.net , dzięki której można w klika sekund sprawdzić, jak konkretna tapeta będzie prezentować się w salonie, przedpokoju, czy sypialni.
W katalogu Red Book znajdują się tapety wykonane z różnego rodzaju materiałów. Obok wyjątkowo dekoracyjnych tapet papierowych dostępne są tapety winylowe o bardzo dobrych parametrach mechanicznych, wysokiej odporności na uszkodzenia i usuwanie zabrudzeń. Z kolei tapety na fizelinie „non – woven” charakteryzują się miłą fakturą i są bardzo łatwe w użytkowaniu. Tapety Blue Mountain oferowane są w rolkach o długości 10 m i szerokości 52 cm.
Wyłącznym dystrybutorem tapet koncernu Blue Mountain jest firma B.M. Polska. Produkty marki Blue Mountain dostępne są w salonach firmowych oraz w wybranych punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.
Tapety Blue Mountain:
  • cena: od 260 zł brutto/rolka
  • wymiary rolki: szerokość 52-52,7 cm; długość 10 m
  • producent: Blue Mountain
  • dystrybutor: B.M. Polska
  • strona www: www.bmpolska.com , www.designbycolor.net
O firmie:
Blue Mountain to kanadyjski producent eleganckich tapet do wnętrz. Koncern skupia szeroką gamę uznanych marek, m.in. Katzenbach & Wareen, Sterling Prints, Albert Van Luit & Company, Sunworthy, Imperial, Sanitas, Waverly, Gramercy i Shand Kydd. Ofertę firmy wyróżnia bardzo wysoka jakość produktów oraz czytelny i wygodny system ekspozycji „Designed by Color”. Kreatywność zespołu oraz autorski system kontroli jakości sprawiły, że Blue Mountain zdobył pozycję niekwestionowanego lidera w Ameryce Północnej w segmencie tapet z 28% udziałem w rynku.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2020

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt