Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Polscy stolarze rekomendują produkty do drewna Bondex

Centrum Produkcji Lakierów DYRUP w Łodzi od lat regularnie proponuje klientom nowe produkty. Wytwarzane według najnowocześniejszych technologii, wyjątkowo wydajne i skuteczne, znajdują uznanie u coraz to nowych klientów.
Pozytywne opinie odbiorców bez wątpienia wzmacniają oficjalne rekomendacje, które konkretnym wyrobom udzielane są przez grono specjalistów danej branży. Ostatnio stało się tak w przypadku kilku produktów wytwarzanych właśnie przez zakład DYRYP w Łodzi. Środowiskowa organizacja zawodowa, konkretnie zaś Stowarzyszenie Stolarzy Polskich, zarekomendowała ostatnio oficjalnie wszystkim klientom cztery wyroby marki Bondex. Super Wood Stain to żelowa lazura do drewna, stosowana na zewnątrz. Pod nazwą Universal Varnish kryje się lakier barwiący nie tylko do zdobienia, ale i ochrony drewna. Natomiast nazwa Deko oznacza wodny, barwiący lakier do drewna. Rekomendacja dotyczy także półmatowej emalii akrylowej Acrylic Enamel, która polecana jest do zdobienia i ochrony wszelkich podłoży na zewnątrz i we wnętrzach.
Istniejące od kilkunastu lat Stowarzyszenie zrzesza kilkadziesiąt zakładów branży stolarskich osób fizycznych z całej Polski. – Członkowie naszej organizacji – mówi prezes Zarządu SSP Adam Ostrowski – zapoznali się ze składem przedstawionych przez DYRUP produktów i oczywiście bardzo dokładnie je przetestowali. Ocena była bardzo wysoka, co w opinii takich fachowców ma szczególne znaczenie, zwłaszcza że my bardzo oszczędnie udzielamy tego typu rekomendacji, oficjalnie firmowanych przez Stowarzyszenie.
Wszystkie wyroby produkowane przez firmę DYRUP i rekomendowane przez Stowarzyszenie Stolarzy Polskich wytwarzane są przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Wyróżniają się najwyższą jakością i konkurencyjnymi właściwościami, co pozwala stosować je w różnych warunkach i na różnych powierzchniach.
Prestiżowa rekomendacja Stowarzyszenia Stolarzy Polskich dla czterech produktów firmy DYRUP została udzielona na lata 2007 - 2008.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt