Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Klej montażowy ekologiczny Tytan - bezpieczeństwo dla domu i rodziny

Pokój dziecinny to takie miejsce w domu, w którym przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa. W pomieszczeniu, w którym przebywają nasze pociechy, najbardziej dbamy o to, aby żaden element, mebel czy dekoracja nie zagrażały dziecku. Są takie sytuacje, gdy trzeba skleić ułamaną część zabawki lub silniej umocować fragment łóżeczka. W takiej chwili sięgnijmy po produkt, który gwarantuje zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie kleju montażowego ekologicznego CSX 431 marki Tytan.
„Czy nasze dziecko jest bezpieczne?”
Jako rodzice, martwimy się o nasze dzieci. Dbamy o to, żeby zdrowo się rozwijały, zapewniamy im jak najlepsze pożywienie i ubrania, a kupując meble, dywan lub wykładzinę do pokoju dziecinnego, sprawdzamy dokładnie, czy spełniają one normy bezpieczeństwa. Jak jednak postąpić w sytuacji, gdy musimy dokonać naprawy na przykład uszkodzonego mebla? Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie kleju, który jest całkowicie nietoksyczny, a jednocześnie na tyle skuteczny, aby raz naprawiona zabawka służyła dzieciom podczas kolejnych zabaw, a zepsuty mebel nie stanowił zagrożenia. Obie te cechy posiada klej montażowy ekologiczny Tytan CSX 431.

„Jeden klej – wiele zastosowań”
Z klejem montażowym ekologicznym TYTAN CSX 431 bezpiecznie i wygodnie naprawimy popsute krzesełko, skleimy złamaną zabawkę, złożymy łóżeczko i inne meble w pokoju dziecinnym. To jednak nie wszystkie zastosowania tego produktu. Po klej montażowy ekologiczny TYTAN CSX 431 sięgniemy wielokrotnie – z jego pomocą szybko i skutecznie zamontujemy panele ścienne, listwy przypodłogowe drewnopochodne i z PCW, progi, elementy wykończeniowe i dekoracyjne z drewna oraz ze styropianu, z twardego PCW, szkła, metalu, płyt wiórowych. TYTAN CSX 431 jest na tyle elastyczny, iż może być używać także jako uszczelniacz. Można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu, że klej może być stosowany podczas różnych prac remontowych i wykończeniowych, a także do drobnych napraw, nie musimy w przypadku domowych usterek kupować kolejnych produktów, które zastosujemy raz, a nie wykorzystane do końca opakowanie wyląduje w koszu na śmieci.

„Pełen komfort podczas klejenia”
Stosując klej montażowy ekologicznego TYTAN CSX 431, nie mamy problemu z czyszczeniem dłoni, a także wykorzystywanych podczas napraw narzędzi. Nieutwardzony klej może być łatwo i szybko usunięty zwykłą wodą – brudne ręce czy wykorzystywany sprzęt należy po prostu umyć.
Klej jest nie tylko bezpieczny dla zdrowia i środowiska, ale też łatwy w użyciu. Wystarczy wycisnąć z kartusza specyfik na jedną z klejonych powierzchni, złożyć je ze sobą, docisnąć i poczekać aż klej wyschnie.

Tytan Klej montażowy ekologiczny CSX 431 , cena: ok. 10 zł /310 ml
Producent: Selena SA, ul. Grabiszyńska 241 B, Wrocław, www.selena.pl infolinia 0 801 350 500

Selena w Polsce
W styczniu 2007 Marka Tytan Professional uzyskała nagrodę Budowlanej Marki Roku 2006 w kategorii pian i silikonów. Nagroda Budowlanej Marki Roku 2006, w ocenie organizatora konkursu, została przyznana ze względu na najwyższą jakość marki, znajomości marki, jej dostępności w tradycyjnym kanale dystrybucji oraz częstotliwości jej wyboru przez klientów.
W czerwcu 2007 Selena została Liderem Rynku Stolarki 2007, zwyciężając w rankingu przeprowadzonym przez Związek "Polskie Okna i Drzwi", a silikony i piany marki Tytan Professional okazały się by najchętniej i najczęściej kupowanymi produktami na rynku. W tym samym miesiącu Uniwersalna Emulsja Gruntująca Tytan Grunt została laureatem konkursu Europrodukt. Tytuł został przyznany ze względu na wysoką jakość, nowoczesną technologię oraz bezpieczeństwo użytkowania produktu marki Tytan.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - -- - - - - - -
Selena na świecie
W dniu 1 stycznia 2007 (w dniu przystąpienia Bułgarii do Unii Europejskiej) rozpoczęła działalność Selena Bulgaria Ltd - czternasta spółka zagraniczna Grupy Selena.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - -- -- - - - - - -
Selena jest międzynarodowym producentem i dostawcą szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców jak i użytkowników indywidualnych. W ofercie firmy znajdują się piany poliuretanowe, silikony, akryle, kleje, uszczelniacze, impregnaty do murów, środki dekarskie, środki do impregnacji drewna, taśmy budowlane, folie dachowe oraz system ociepleń budynków EOS. Sprzedaż jest prowadzona przez grupę 14 spółek handlowych Seleny w Brazylii, Bułgarii, Czechach, Finlandii, Kazachstanie, Korei Południowej, w Niemczech, Polsce, Rosji, Rumunii, na Ukrainie, w USA, na Węgrzech i we Włoszech. Od roku 1999 swoje produkty firma dostarcza do ponad 50 krajów na całym świecie. Produkuje je 7 nowoczesnych, doskonale wyposażonych zakładów: 4 fabryki piany poliuretanowej zlokalizowane w Polsce, Korei Południowej i Brazylii, 2 fabryki uszczelniaczy z siedzibą w Polsce i we Włoszech oraz 1 fabryka klejów w Polsce. Selena jest czwartym na świecie producentem pian poliuretanowych, a w Polsce jest liderem na rynku pian poliuretanowych i uszczelniaczy i posiada ponad 30% udział w rynku. Kluczowym elementem strategii Seleny jest jakość, którą potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, m. in. Godło Teraz Polska w XIII Edycji Konkursu dla piany montażowo-uszczelniającej Tytan.


Tekst dostarczony przez:

E.C.H.O. Communications
www.echopr.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt