Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Grzejnik użyteczny nie znaczy brzydki

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Praktyczny, ale nieładny. Zazwyczaj schowany za zasłoną lub kanapą. Wstydzimy się jego pożółkłej odrapanej powierzchni. Szczególnie gdy jest stary, żeberkowy. Grzejnik, bo o nim mowa, zamiast szpecić może szybko odzyskać estetyczny wygląd.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Często nie zwracamy uwagi na oczywiste i niezbędne wyposażenie mieszkania. Zazwyczaj nie mamy wpływu na to jakie urządzenia zostają w nim zamontowane. Tak jest m.in. z kaloryferami, które w przypadku starszych mieszkań potrafią straszyć swoim wyglądem. Zamiast je ukrywać, można przy niewielkim nakładzie środków postarać się o ich zasłużoną renowację. W końcu spełniają funkcję, która jest nie do przecenienia.

Wystarczy chwila wolnego czasu, pędzel, puszka farby i gotowe. Dzięki Kalorynce marki Polifarb Dębica, każdy grzejnik odzyska świeży i estetyczny wygląd. Ta specjalistyczna emalia, produkowana na bazie dyspersji akrylowej, jest odporna na działanie podwyższonej temperatury. Co więcej, grzejniki pomalowane Kalorynką można wielokrotnie myć wodą z detergentami. Emalia pozostawia półpołyskliwe powłoki o wysokiej przyczepności do podłoża, odznaczające się wyjątkową trwałością koloru.

Kalorynka przeznaczona jest do renowacji kaloryferów i instalacji grzewczych. Jednak ze względu na swoje właściwości, doskonale sprawdzi się również na innych elementach stalowych i żeliwnych.

Już wkrótce docenimy zalety centralnego ogrzewania. Zanim w chłodne wieczory rozejdzie się po domu przyjemne ciepło, sprawdźmy czy nasz grzejnik nie zasłużył na chwilę uwagi i wydobycie z cienia.Dane techniczne:

Kalorynka
Stopień połysku półpołysk
Kolorystyka biały
Wydajność 8 - 12 m² / l
Opakowania 0,75 l
Sugerowana cena brutto 25,90 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt