Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Masz pytanie? Zadaj je ekspertowi Tikkurila

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Planujesz malowanie mieszkania, masz wątpliwości jaką farbę i technikę malarską wybrać? Już teraz możesz zapytać eksperta Tikkurila na forum internetowym. Szybką i fachową odpowiedź otrzymasz praktycznie od ręki.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Remont to zazwyczaj wyzwanie. Zwłaszcza na etapie przygotowań mamy wiele wątpliwości co do wyboru stylu, technik malarskich czy produktów. Różnorodność oferty dostępnej na rynku, nowe trendy oraz wymogi wnętrza sprawiają, że często nie wiemy na co się zdecydować. Odpowiedzi szukajmy w Internecie.

Forum eksperckie dotyczące malowania na portalu Gazeta.pl, zostało wzbogacone profesjonalną pomocą fachowca Tikkurila. Ten fiński producent farb jest bardzo znany i ceniony na rynku skandynawskim. Profesjonalne doradztwo w zakresie technik i produktów jest teraz dostępne dla polskich internautów on-line.
Możliwość bezpośredniego zapytania specjalisty daje możliwość uzyskania bezpłatnej, szybkiej i fachowej odpowiedzi. Porady, których udziela specjalista Tikkurila odnoszą się nie tylko do technik malarskich i wyboru odpowiedniego rodzaju farby. To również informacje o nowych trendach w dekoracji ścian. Wszystkie pytania są traktowane indywidualnie. Ekspert Tikkurila zawsze odnosi się do konkretnego przypadku. Wywiązujące się przy bardziej nurtujących tematach dyskusje z innymi użytkownikami, są dodatkowym źródłem informacji.

Zawsze warto wiedzieć więcej. Borykając się z problemem wyboru najwłaściwszych produktów oraz częstym brakiem czasu, możliwość uzyskania, szybkiej i profesjonalnej pomocy on-line jest bardzo cenna. Najłatwiej jest się o tym przekonać wchodząc na stronę forum.gazeta.pl i osobiście zadając pytania ekspertowi Tikkurila.Tikkurila to fiński producent farb należący do międzynarodowej Grupy Tikkurila o ponad 140-letniej tradycji w branży. Od 1998 roku na rynku polskim, jako jeden z pierwszych rozpoczął proces tworzenia sieci mieszalni farb, w których możliwa jest realizacja indywidualnych upodobań kolorystycznych nawet najbardziej wymagających klientów.
Na świecie marka cieszy się szczególnym zaufaniem profesjonalistów oraz klientów indywidualnych. Znana jest również ze względu na swoje zaangażowanie w szeroko rozumianą działalność proekologiczną oraz ścisłe przestrzeganie norm i dyrektyw obowiązujących w tej dziedzinie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt