Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Briefing prasowy Śnieżka Disney

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
nformacja prasowa APETYT NA KOLORY, czyli kolorowe i zdrowe pomieszczenia dla najmłodszych. W ostatni piątek, 7 września, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. zorganizowała ekspercki briefing prasowy pod nazwą „APETYT NA KOLORY”.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Poświęcony był roli, jaką w życiu dzieci pełnią barwy oraz temu czy kolorowo może być równocześnie zdrowo w świecie, w którym alergie nazywa się chorobą cywilizacji.
Tematyka konferencji związana była z linią hipoalergicznych farb Disney produkowanych przez Śnieżkę.

Zaproszone na spotkanie specjalistki - Doktor Ewa Nowicka z Centrum Zdrowia Dziecka oraz Psycholog dr Aleksandra Piotrowska z Uniwersytetu Warszawskiego – odniosły się do najbardziej popularnych prawd i mitów dotyczących alergii u dzieci oraz do znaczenia kolorów w rozwoju dziecka.

Do udziału w spotkaniu zaproszone zostały dziennikarki i dziennikarze, opiniotwórcy w tematach dziecięcych, a także sławne mamy posiadające dzieci w wieku, dla którego przeznaczone są produkty tej linii.

Dla podkreślenia faktu, że farby Disney pomyślane są absolutnie pod kątem najmłodszych – na konferencję zaproszone zostały także dzieci. Specjalnie przygotowany bajkowy program, prowadzony przez Magdę Stużyńską oraz aktorów Ewę Dobrowolską i Jarosława Gmitrzuka, dostarczyła najmłodszym uczestnikom konferencji KOLOROWYCH wrażeń.
Tym razem znana wszystkim Marcysia wystąpiła w roli księżniczki, która wraz z dziećmi zamieniała kolory… na smaki – przygotowując z nimi kolorowe nadzienia do naleśników.

Linia Disney:
Farby linii Disney są bezpieczne zarówno dla alergików, jak i osób szczególnie wrażliwych, co zostało potwierdzone badaniami wykonanymi przez Zakład Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W ofercie znajdują się: lateksowa farba emulsyjna (24 kolory) oraz wodorozcieńczalna emalia (12 kolorów), jak również zestaw dodatkowych elementów wykończeniowych, tj.: naklejki na ścianę, bordery dekoracyjne, szablony do malowania. Wyroby te pogrupowane są w trzy linie tematyczne: Kubuś Puchatek, Księżniczki oraz Myszka Miki i Przyjaciele.
Obok hipoalergiczności, farby w linii Disney cechują również walory użytkowe, które predestynują je do zastosowania w pokojach najmłodszych: - są odporna na zmywanie i szorowanie na mokro, - nie chlapią podczas malowania, - maja trwałe kolory, - mają łagodny zapach, - mają krótki czas schnięcia.

Opracowanie spotkania:
Koncepcja: Task Force Consulting oraz dział marketingu i PR FFiL Śnieżka SA
Realizacja: Task Force

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA

39-102 Lubzina 34a
tel. (014) 681-11-11
fax: (014) 682-22-22
http://www.sniezka.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt