Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Właściwy montaż TECEdrainline

Obecny od maja na rynku instalacji sanitarnych nowoczesny system odwodnień prysznicowych TECEdrainline dzięki niezwykle prostej konstrukcji i łatwemu montażowi może być z powodzeniem stosowany niemal w każdej, nawet ciasnej łazience.
Aby działał skutecznie musi być jednak właściwie zainstalowany.

1. Podstawowy element systemu – wykonaną ze stali szlachetnej rynnę odpływową należy ustawić na pożądanej wysokości i wypoziomować stosując specjalne nóżki montażowe zaopatrzone dodatkowo w izolację akustyczną wyciszającą pracę systemu.

2. Następnie podłączamy odpływ, nie zapominając jednocześnie o zastosowaniu dźwiękoszczelnej podkładki.

3. Po całkowitym zanurzeniu rynny w jastrychu należy zerwać folię ochronną i nakleić tzw. mankiet uszczelniający, dzięki temu uzyskujemy hermetyczne i trwałe uszczelnienie.


4. Na koniec całość należy pokryć powłoką izolacyjną i przystąpić do montażu wierzchniej warstwy posadzki. Po wykonaniu posadzki należy wyjąć z rynny zaślepkę styropianową i wcisnąć w to miejsce wybrany ruszt.


- Niezwykle istotna jest zwłaszcza wysokość na jakiej ustawimy rynnę. W zależności od niej system TECEdrainline może w ciągu jednej sekundy odprowadzić od 0,65 do 1,2 l wody – mówi Marek Furdykoń, prezes firmy TECE.
Poza tym, ruszty TECEdrainline instalowane w odróżnieniu od tradycyjnych kratek odpływowych na obrzeżu natrysku, są integralną częścią posadzki i nie utrudniają późniejszego układania płytek, a wypełnione ceramiką w kolorze posadzki mogą stać się niemal niewidoczne.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt