Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Zimowe szkolenia Dospela

Pod koniec listopada firma Dospel zorganizowała spotkanie dla instalatorów central wentylacyjnych z rekuperacją. Poruszano kwestie nowych produktów i technologii. Następne szkolenia Dospela już na początku tego roku.

20 listopada 2008 w Gościńcu Oycowizna w Lesznowoli odbyło się pierwsze, ogólnopolskie spotkanie instalatorów z zarządem i projektantami firmy Dospel, lidera w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Celem zjazdu było zaprezentowanie nowych technologii i produktów z zakresu wentylacji z rekuperacją: central wentylacyjnych, jak również gruntowych wymienników ciepła oraz wentylatorów kominkowych.
Spotkanie rozpoczął Prezes firmy Dospel Sebastian Myśliwiec. Następnie Dyrektor Zarządzający, Kamilla Nowacka, wprowadziła gości w omawianą problematykę i przybliżyła niektóre zagadnienia przy wsparciu projektanta w kwestiach technicznych. O nowych projektach i produktach z serii ProLine opowiadał konstruktor firmy Dospel – Marcin Witek. Po prezentacji zaproszono zgromadzonych gości do otwartej dyskusji. Rozmawiano na temat praktycznych zastosowań central firmy Dospel. Profesjonaliści mieli świetną okazję podzielić się z producentem swoimi uwagami odnośnie rozwiązań technicznych zastosowanych w urządzeniach. W ramach zadawanych pytań instalatorów interesowały głównie nowe centrale wentylacyjne z rekuperacją z naciskiem na ich zwiększone wydatki powietrza. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także zagadnienia unowocześniania produktów oraz czasu realizacji montażu i napraw w serwisach.
Po zakończonej dyskusji goście i organizatorzy wspólnie zasiedli do stołu zastawionego staropolskim jadłem.
To owocne spotkanie będzie miało swoją kontynuację. Jak informuje organizator, Brand Manager firmy Dospel Roman Jeziorski, kolejne odbędą się w I kwartale tego roku. Szkolenia mają nabrać nieco większego rozmachu – firma Dospel zaangażuje do współpracy przy projekcie czterech szkoleniowców, którzy będą prowadzić spotkania z instalatorami na terenie całej Polski.
www.dospel.com

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt