Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

WK i WK plastics dla przemysłu

Świeże powietrze w miejscu pracy jest warunkiem dobrego samopoczucia i zdrowia ludzi. Ma ono także wpływ na prawidłowy przebieg niektórych procesów produkcyjnych. Firma Dospel proponuje swoim klientom z branży przemysłowej wydajne wentylatory kanałowe dostosowane do każdych potrzeb.

Wymiana powietrza to niezwykle ważna kwestia, szczególnie w pomieszczeniach o wysokim stężeniu oparów czy pyłu w powietrzu, powstających w trakcie różnorodnych procesów produkcyjnych. Również właściciele takich lokali jak bary, restauracje i sklepy powinni zadbać o komfort swoich klientów. Powietrze w tych pomieszczeniach zawiera kurz, pyłki, drobnoustroje oraz dym tytoniowy. Kluczem do zapewnienia zdrowego klimatu jest właściwy dobór urządzeń do wymagań powierzchniowych i zastosowania. Nie bez znaczenia są również takie cechy wentylatorów jak energochłonność, wydajność i poziom emitowanego hałasu.

Wentylatory do montażu w przewodach wentylacyjnych

Niekwestionowaną zaletą tej grupy urządzeń są ich niewielkie rozmiary i łatwość montażu. Model z serii WK firmy Dospel, dzięki gamie siedmiu średnic, można łatwo połączyć z kanałami od fi 100 aż po fi 350 za pomocą uchwytu montażowego. Może on być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach o mniejszej kubaturze oraz gospodarstwach domowych, gdzie cicha praca urządzeń jest wyjątkowo ważna. Wentylator WK efektywnie usuwa powietrze zarówno z rozległej instalacji obsługującej kilka pomieszczeń, jak i z hal produkcyjnych. Jego odpowiednik, WK plastics, także charakteryzuje się szerokim zakresem średnic i parametrów, co daje możliwość dopasowania sprężu oraz wydatku powietrza do indywidualnych potrzeb. Obudowa z chemicznie odpornego polipropylenu sprawia, że model ten znajduje zastosowanie w obiektach przemysłowych takich jak hale, warsztaty i magazyny. Zarówno WK, jak i WK plastics to wentylatory promieniowe, cicho pracujące - dzięki zastosowaniu łożysk kulkowych - oraz jednocześnie wydajne. Budowa wentylatorów kanałowych Dospel pozwala na montowanie ich w poziomie i w pionie. Statyczne oraz dynamiczne wyważenie turbiny gwarantuje wysoką niezawodność w sytuacji ciągłej pracy. Wentylatory kanałowe są zaopatrzone w jednofazowy silnik rozruchowy z kondensatorem. Dzięki temu WK i WK plastics firmy Dospel są wydajne oraz tanie w eksploatacji. WK jest dostępny w obudowie z blachy ocynkowanej, zaś WK plastics – tworzywa sztucznego. W celu zoptymalizowania pracy urządzenia Dospel oferuje regulatory obrotów RN 300 (natynkowy) i RP 300 (podtynkowy).


Wentylator WK: ceny brutto od 400,14 zł do 865,42 zł
Wentylator WK plastics: ceny brutto od 348,46 zł do 773,47 zł


Dystrybutor: Dospel Sp. z o. o. , ul. Główna 186, 42-280 Częstochowa

www.dospel.com


Firma Dospel, istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 50 krajów świata.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt