Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Świeże powietrze za bezcen

Chcemy aby w naszym domu żyło się wygodnie, lecz komfort kojarzy nam się z dużymi kosztami. Najlepsze materiały, staranne wykonanie, innowacyjne rozwiązania – to przecież musi uderzać po kieszeni! Nic bardziej mylnego. Najlepszym przykładem powiedzenia „tak wiele za tak niewiele” jest centrala DAYTONA firmy Dospel, której dzienny koszt eksploatacji można porównać do ceny… pudełka zapałek!

 

 

Najnowsza generacja rekuperatorów firmy Dospel tworzy nowe trendy w branży wentylacyjnej. Firma odpowiadając potrzebom swoich klientów wciąż ulepsza swoje produkty wprowadzając innowacyjne, opatentowane rozwiązania. Flagowy produkt - centrala DAYTONA - jest sercem sytemu wentylacyjnego automatycznie i bezszelestnie dbającą o właściwy przepływ powietrza w nowoczesnym domu. Zapewnia ona bezpieczeństwo użytkowania, funkcjonalność i niezawodność w połączeniu z bardzo dobrymi parametrami pracy.

 

 

Tak ekonomiczne urządzenie stworzyli specjaliści firmy Dospel. W celu poprawienia parametrów pracy wnętrze centrali DAYTONA wyprofilowano kształtkami styropianowymi, zapewniającymi sztywność i doskonałą izolację cieplną. Obudowa zewnętrzna wykonana została z tworzywa ABS, co nie tylko wpłynęło na redukcję masy centrali, ale przede wszystkim znacznie zwiększyło sprawność odzysku ciepła – aż do 95%.

 

 

Firma Dospel tworzy rozwiązania przyjazne dla użytkownika, niespotykane dotychczas w tego typu urządzeniach. DAYTONA wysuwa się na czoło najbezpieczniejszych produktów w swojej klasie. Ograniczony dostęp oraz odizolowanie podzespołów elektrycznych od części “obsługowej” centrali sprawia, że podczas wymiany filtrów zostało zniwelowane ryzyko porażenia prądem.

Ważna cechą centrali DAYTONA jest ich kompatybilność z Gruntowym Wymiennikiem Ciepła firmy Dospel. GWC dodatkowo chroni rekuperator przed zamarznięciem, ale przede wszystkim znacząco wpływa na obniżenie kosztów jego eksploatacji (brak konieczności wstępnego nagrzewania powietrza, np. nagrzewnicą elektryczną). Elementy te wspólnie tworzą wyjątkowy system Comfort Max. To innowacyjne rozwiązanie docenili fachowcy branży wentylacyjnej przyznając firmie Dospel Złoty Medal MPT na targach Budma 2007.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Dospel, istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych  systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 40 krajów świata.

Nareszcie komfort w naszym domu jest na wyciagnięcie ręki. Świeże powietrze, oszczędność energii i niskie rachunki za prąd zapewni nam wyjątkowe urządzenie – DAYTONA firmy Dospel. Od dziś możemy kontrolować ilość wymienianego powietrza dostosowując intensywność wentylacji do naszych indywidualnych potrzeb. I to za ile? Za koszt pudełka zapałek…

Pomimo tak zaawansowanej technologii korzystanie z centrali DAYTONA nie sprawia użytkownikowi żadnych problemów. Rekuperator firmy Dospel cechuje prostota instalacji dzięki możliwości zmiany ustawienia króćców z poziomego na pionowy. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne zastosowane przy projektowaniu centrali DAYTONA pozwoliły na wydzielenie części obsługowej (prosta wymiana filtrów) i części serwisowej (w razie konieczności naprawa trwa maksymalnie 10 minut!). DAYTONA została także wyposażona w nowoczesny moduł sterujący, który umożliwia podłączenie centrali do instalacji “inteligentnego domu”. Wbudowany programator pozwala na automatyczną zmianę parametrów zgodnie z potrzebami i znacznie przyczynia się do dodatkowej oszczędności energii.

Nowością w budowie rekuperatorów DAYTONA jest zastosowanie silników na prąd stały. Takie innowacyjne rozwiązanie znacznie zmniejszyło zużycie prądu, sprawiając iż centrale firmy Dospel znajdują się w czołówce produktów energooszczędnych. Dobowy koszt korzystania z centrali to wydatek jedynie 10 gr, czyli nie więcej niż zapłacimy za… pudełko zapałek!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt