Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Na torze z Dospelem i Berluf

24 kwietnia na torze Częstochowa – Wyrazów klienci firmy Dospel wzięli udział w emocjonującym wyścigu DOSPEL Rally eXtreme. To dopiero pierwsza z serii podobnych imprez, współorganizowanych przez firmy Dospel i Berlüf.

Przy dźwiękach muzyki reggae i hip – hop w wykonaniu lidera częstochowskiego zespołu Nefre narastały emocje sportowe. Tego dnia przypływu adrenaliny, towarzyszącej zmaganiom rajdowym, doświadczyło 10 najlepszych klientów firmy Dospel z województw lubelskiego i podkarpackiego. Dla pierwszej grupy szczęśliwców przygotowano samochód BMW E46 z silnikiem o pojemności 2 l. i mocy 180 km. Głodni wrażeń kierowcy walczyli o uzyskanie najlepszego czasu okrążenia. Na mecie zawodników oczekiwał Brand Manager firmy Dospel, Roman Jeziorski, który ze stoperem w ręce śledził uciekające sekundy. Po częstochowskim torze niosły się dźwięki aplauzów, ryk silnika a w powietrze nieustannie wzbijał się kurz. Przy huku otwieranego szampana trzech najlepszych zawodników otrzymało puchary, zaś pozostałym odważnym wręczono dyplomy uczestnictwa.
Rajdowcy u
zupełniali stracone kalorie przy grillu, przygotowując się na dalszą część wydarzenia. W hotelu Embargo w Częstochowie zaproszeni wzięli udział w prezentacji nowych produktów marki Dospel oraz jej niemieckiego partnera handlowego i współorganizatora imprezy, firmy Berlüf. Przedsiębiorstwa podpisały umowę o współpracy pod koniec 2008 roku. W jej wyniku polska firma stała się jedynym dystrybutorem produktów Berlüf na świecie.

Dzień pod znakiem szampańskiej zabawy zakończył się wspólną, uroczystą kolacją, podczas której wymieniano się wrażeniami z rajdowej imprezy. Oprócz klientów uczestniczyli w niej reprezentanci firmy Dospel: Dyrektor Handlowy Ireneusz Piasecki, Kierownik Działu Handlowego Liliana Bielecka oraz główny organizator imprezy, Roman Jeziorski.
Kolejne, niezapomniane starcie rajdowe odbędzie się 8 maja. Tym razem z nerwami i czasem zmierzą się klienci z kolejnych województw. Organizatorzy zaplanowali ogółem 10 takich spotkań. W trakcie ostatniej, podsumowującej imprezy wyłonieni zostaną ostateczni zwycięzcy DOSPEL Rally eXtreme.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt