Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Sterylny klimat AirMedic Dospel Professional

Dospel to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji oraz klimatyzacji. Firma dla swoich klientów z branży medycznej przygotowała produkt zgodny z wszelkimi wymogami odnoszącymi się do budowy i eksploatacji tego typu urządzeń. Centrale wentylacyjno – klimatyzacyjne Air Medic, certyfikowane do stosowania w obiektach szpitalnych, z pewnością spełnią oczekiwania jej użytkowników.

Solidna konstrukcja

Trwałość i wieloletnią eksploatację AirMedic gwarantuje jej konstrukcja. W obudowie central, na którą składają się panele oraz drzwi rewizyjne, zastosowano blachę nierdzewną oraz wypełnienie poliuretanowe lub, opcjonalnie - z wełny mineralnej. Elementy te mają strukturę typu „sandwicz” i zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Konstrukcja szkieletowa z anodowanych profili aluminiowych, połączona narożnikami z poliamidu lub aluminium sprawia, że jest ona zwarta i stabilna. Dodatkowe usztywnienie w centralach stojących AirMedic firmy Dospel stanowi rama montażowa wykonana ze stali. Do montażu poszczególnych podzespołów zakłada się kątowniki, prowadnice, wsporniki, płyty wentylatorów i wanny. Te wszystkie detale wykonane są również z blachy nierdzewnej. Podwójne zamknięcie drzwi rewizyjnych uszczelką, na zewnątrz profilu oraz na jego powierzchni wewnętrznej nadaje urządzeniu niezawodną szczelność.

Dopasowana do indywidualnych potrzeb

W module powietrza wywiewanego i nawiewanego centrali AirMedic znajdują się różne urządzenia. W zależności od potrzeb można zamontować wentylator lub zespół wentylatorów wyciągowych. Dodatkowo do umieszczenia w module producent oferuje rekuperator, który gwarantuje nawet do 70% odzysku ciepła ze zużytego powietrza usuwanego z budynku. W sekcji nagrzewnic mogą znaleźć się zarówno epoksydowana nagrzewnica wodna lub parowa, jak i nagrzewnice elektryczne z obudowami ze stali nierdzewnej. Jako urządzenie chłodzące w centralach AirMedic mogą posłużyć chłodnica wodna lub z bezpośrednim odparowaniem czynnika, umieszczone w wannie razem z odkraplaczem.
Do centrali AirMedic Dospel proponuje filtry wstępne F5 lub F7(FOS) workowe z atestem higienicznym o uszczelnieniu na obwodzie. Specjaliści firmy Dospel przewidzieli także montaż filtra wtórnego powietrza zewnętrznego klasy F 7 lub F9 (FOS), gdyż w przypadku sal operacyjnych urządzenia filtracyjne muszą charakteryzować się wysoką skutecznością – czyste powietrze w tych miejscach jest bardzo istotne.


Zawsze czysta

Budowa central AirMedic firmy Dospel umożliwia ich wygodne utrzymywanie w czystości, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach o przeznaczeniu szpitalnym. Łatwy dostęp do wnętrza urządzenia został osiągnięty poprzez zamontowanie drzwi rewizyjnych po obu stronach obudowy. AirMedic zostały wyposażone w okna inspekcyjne ze stali nierdzewnej i szkła. Podłoga, osadzona na wsporniku, stanowi gładką powierzchnię umożliwiającą utrzymanie idealnej czystości w centrali oraz jej okresową dezynsekcję. Płyty wentylatora, wentylator, wanny i tłumik są elementami wysuwnymi. Projektant przewidział także dostęp do kątowników i prowadnic wewnątrz obudowy. Rynny ociekowe ze stali nierdzewnej (do umieszczenia na zewnątrz centrali od strony drzwi rewizyjnych) odprowadzają wodę oraz płyny czyszczące. Te udogodnienia sprawiają, iż centrale AirMedic oferowane przez firmę Dospel można często myć, a co za tym idzie – utrzymać wysoki poziom higieny.

 

 


Producent: Dospel Sp. z o. o., ul. Główna 186,
42-280 Częstochowa
www.dospelprofessional.com


Firma Dospel, istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych, systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 50 krajów świata.


 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt