Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Złoty medal dla piany Tytan 65 O2

Piana poliuretanowa Tytan 65 O2 - najnowszy produkt w portfolio Grupy Selena - została nagrodzona złotym medalem na targach International Technical Fair 2008 w Bułgarii. Impreza odbyła się w dniach 29 września - 4 października w Plovdiv. Grupa reprezentowana przez lokalną spółkę Selena Bulgaria Ltd. już po raz drugi przedstawiła swoje wyroby na ITF.

 

Nowa generacja pian Tytan O2 powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy dbają o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Piany z tej linii nie emitują podczas aplikacji szkodliwych oparów MDI i są bezpieczne dla użytkowników oraz otoczenia. Produkty wytwarzane zgodnie z technologią O2 charakteryzuje najwyższa jakość marki Tytan Professional. Cechuje je niska postekspansja, krótki czas utwardzania, stabilna jakość oraz wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna. Dodatkową zaletą piany Tytan Professional 65 w klasie O2 jest - oprócz braku emisji MDI - bardzo wysoka wydajność. Z jednej puszki można uzyskać do 65 litrów piany.
Wyróżnienie przyznane w Bułgarii to kolejna nagroda dla piany Tytan O2 otrzymana przez Grupę Selena. W maju tego roku innowacyjną formułę produktu docenili także organizatorzy targów Construct Expo Ambient w Rumunii, wyróżniając linię O2 złotym medalem. Produkty Seleny spotkały się z uznaniem także w zeszłorocznej edycji bułgarskiej wystawy ITF. Spółka Selena Bulgaria otrzymała wówczas nagrodę za piany wysokowydajne Tytan LEXY oraz Tytan 65.
„Piana Tytan O2 to efekt prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez Grupę Selena w poszukiwaniu najnowocześniejszych rozwiązań dla budownictwa. Otrzymane wyróżnienie jest zatem docenieniem naszych starań i motywacją do dalszych działań na rzecz dbałości o najwyższą jakość wyrobów. Złoty medal w Bułgarii, a wcześniej w Rumunii, potwierdzają pozycję Seleny jako lidera na rynku chemii budowlanej- powiedział Krzysztof Domarecki, prezes zarządu SELENA FM SA – spółki kierującej działalnością Grupy.
International Technical Fair to największe forum nowych technologii oraz inwestycji w Bułgarii, które odbyło się już po raz 64. Zeszłoroczna edycja zgromadziła 3.661 wystawców z 49 krajów oraz ponad 139 tys. zwiedzających. Wystawa obejmuje szerokie spektrum produktów, w tym materiały budowlane, pokrycia, narzędzia, sprzęt, instrumenty geodezyjne oraz usługi budowlane, które prezentowane są w części STROYTECH.
Europa Centralna jest jednym z kluczowych regionów działalności Grupy Selena i generuje obecnie ponad 20% przychodów (z wyłączeniem rynku polskiego). Selena Bulgaria Ltd. powstała w styczniu 2007 i jest najmłodszą spółką Seleny w regionie CEE. W jej ofercie znajdują się piany poliuretanowe, uszczelniacze, kleje montażowe i taśmy pod marką Tytan Professional oraz kleje podłogowe i wylewki firmowane znakiem Artelit Professional. W regionie CEE Grupa posiada także spółki w Rumunii, Czechach i na Węgrzech.
W ramach strategii zrównoważonego rozwoju na rynkach europejskich Grupa Selena umacnia również swoją pozycję w Rosji. Na początku roku firma otworzyła nową spółkę w Petersburgu, Selena Sever. Celem inwestycji jest budowa sieci dystrybucyjnej na terenie nadbałtyckiej metropolii oraz utworzenie centrum organizacyjno-logistycznego dla całego regionu. Podobnie jak spółki środkowoeuropejskie, firma ta poszerzyła portfolio swoich produktów o nową generację pian z serii O2.
Informacje dodatkowe:
Grupa Selena to holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzący działalność na całym świecie i oparty na polskim kapitale. W skład Grupy wchodzi 26 spółek, w tym 18 podmiotów zagranicznych oraz 10 nowoczesnych zakładów produkcyjnych (4 zakłady w Polsce, po jednym we Włoszech, w Brazylii, Korei, Chinach, USA oraz w Turcji).
Grupa Selena jest - pod względem wielkości - czwartym na świecie producentem piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi.
Grupa Selena systematycznie zwiększa sprzedaż zagraniczną, która w 2007 roku stanowiła 66,3% przychodów. Realizuje zamówienia na rynkach ponad 50 państw, w tym przez własne spółki handlowe zlokalizowane w 16 krajach (Polska, Rosja, Czechy, Finlandia, Kazachstan, Ukraina, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Niemcy, Włochy, Brazylia, USA, Korea Płd., Chiny i Turcja). Ponadto, Grupa Selena planuje umacnianie pozycji w regionach: Azji Południowo-Wschodniej (Chiny), Bliskiego Wschodu (Turcja i Egipt oraz petrokraje Półwyspu Arabskiego), Ameryki Południowej (Argentyna), Ameryki Północnej (Kanada oraz Meksyk) oraz dalszą ekspansję na nowe rynki zagraniczne.
Grupa Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych - główne marki to TYTAN oraz ARTELIT.
Pozycja rynkowa
Kluczowym elementem strategii Grupy Selena jest jakość. Pojęcie "przewaga dzięki produktowi" oznacza, że w każdej kategorii produktów Grupa Selena dąży do tego, aby jej wyroby miały najwyższą pozycję jakościową. Taka strategia zapewnia wysoki poziom zaufania klientów do produktów i procentuje w przyznawanych spółce licznych wyróżnieniach.
Pozycja Grupy Selena w Polsce:
1.     Lider w kategorii pian: 37% udział w rynku (w ujęciu wartościowym oraz ilościowym).
2.     Drugie miejsce w kategorii uszczelniaczy: 19% udział w rynku.
Działalność Grupy Selena obejmuje wszystkie etapy tworzenia produktów: począwszy od zaawansowanych badań, przez produkcję, dystrybucję, marketing, aż po sprzedaż na całym świecie. Na każdym etapie kreowania produktów Selena gwarantuje innowacyjne rozwiązania, które zapewniają utrzymanie najwyższych, światowych standardów, potwierdzonych licznymi nagrodami i międzynarodowymi certyfikatami jakości.
Wysoką jakość produktów Seleny potwierdzają prestiżowe nagrody i certyfikaty renomowanych instytucji.
Nagrody otrzymane w 2008 oraz 2007 roku:
2008 rok
·        W czerwcu klej do styropianu TYTAN EOS został nagrodzony „Laurem Klienta” w kategorii „Odkrycie 2008” jako rewolucyjne rozwiązanie w budownictwie. Konkurs o „Laur Klienta” rozstrzygany jest w oparciu o badania satysfakcji klientów organizowane przez Grupę Media Partner.
·        Selena SA, jedna ze spółek Grupy Selena, otrzymała tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku 2007” w edycji dolnośląskiej ogólnokrajowego konkursu organizowanego przez Przegląd Gospodarczy,
·        W styczniu 2008 roku Grupa Selena otrzymała tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł” przyznawany przez Miesięcznik Gospodarczy „Nowy Przemysł”, za skuteczną ekspansję zagraniczną, stworzenie najwyższej jakości produktów i wypromowanie marek w branży, w której dominuje silna konkurencja.
2007 rok
·        prestiżowa nagroda „Gazela Biznesu” - wyróżnienie przyznawane dynamicznie rozwijającym się spółkom krajowym, które notują stabilny wzrost przychodów, a dla swoich klientów są wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym,
·        tytuł EUROprodukt dla Uniwersalnej Emulsji Gruntującej Tytan Grunt w ogólnopolskim konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości,
·        Nagroda Budowlanej Marki Roku 2006 - przyznaną na Targach Budma 2007,
·        do portfolio nagród przyznawanych przez międzynarodowe kapituły spółka dołączyła otrzymany na targach Construct Expo Ambient 2007 w Rumunii medal za doskonały produkt oraz medale dla pian poliuretanowych Tytan Lexy i Tytan 65 zdobyte podczas targów ITF w Bułgarii.
Wyroby oferowane przez Grupę Selena produkowane są według standardów ISO 9001, dzięki czemu zapewnione są: wysoka i stabilna jakość oraz bezpieczeństwo dla użytkowników. Potwierdzają to posiadane międzynarodowe i polskie atesty oraz certyfikaty.
 Więcej informacji o spółce na www.selenafm.pl
 
Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt