Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Grzałki elektryczne Zehnder DBM - ciepły dom przez cały rok

Zima dobiegła końca. Na dworze robi się coraz cieplej. Kończy się także sezon grzewczy w naszych mieszkaniach. Pogoda jest jednak nieprzewidywalna i może zaskoczyć nas niskimi temperaturami jeszcze w maju. Grzałki elektryczne Zehnder DBM to rozwiązanie idealne dla osób, które niezależnie od kaprysów pogody lubią ciepło w swoim domu.

Dotychczas w asortymencie firmy Zehnder dostępne były dwie wersje grzałek DBM: chromowana i w kolorze białym. Teraz dołączył do nich model ze stali szczotkowanej. Ponadto paleta grzałek powiększyła się o wariant 200 W (do tej pory oferta obejmowała zakres mocy 300-1200 W), który sprawdza się w grzejnikach z zasilaniem mieszanym (wodno-elektrycznym).

Elektryczna grzałka DBM wyposażona jest w przełącznik czteropozycyjny (moc maksymalna, moc średnia, tryb antyzamarzaniowy, stop), dzięki któremu regulacja urządzenia jest prosta i praktyczna. Model posiada również przycisk wywołania ręcznego lub programowego, za sprawą którego istnieje możliwość ustawienia trybu pracy grzałki. Mamy do wyboru pracę urządzenia na pełnej mocy przez 2 godziny lub zaprogramowanie go na tę samą porę co 24 godziny. Grzałka działa wtedy do momentu wciśnięcia przycisku „stop”.  Dzięki tej funkcji dostosujemy temperaturę powietrza w łazience lub w salonie do potrzeb domowników. Opcja ta jest niezwykle funkcjonalna, zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy nagrzać pomieszczenie tylko w konkretnym czasie, np. kiedy korzystamy z łazienki w zimny poranek lub wieczór, bądź po powrocie z pracy odpoczywamy w ciepłym salonie. Za sprawą regulacji trybu pracy grzałki wysuszymy również ręczniki lub pranie w deszczowy dzień.

Nowa grzałka zaprojektowana została z myślą o grzejnikach, które wyróżniają się minimalistycznym designem. Będzie ona także doskonałym uzupełnieniem wyposażenia i aranżacji nowoczesnego wnętrza z elementami w podobnym stylu. Jej stalowy odcień idealnie będzie współgrać z grzejnikami w metalicznych kolorach z palety Zehnder.
Grzałkę elektryczną DBM można dokupić i zamontować przy prawie wszystkich grzejnikach łazienkowych marki Zehnder o zasilaniu wodnym. Należy tylko wybrać odpowiedni jej typ do konkretnego modelu grzejnika. Oferowane przez Zehnder grzałki są całkowicie bryzgoszczelne i nie ma ograniczeń do ich stosowania. Wyposażone są w 3 - żyłowy przewód zasilający o długości 1,2 m z wtyczką typu Schuco. Grzałki Zehnder DBM spełniają normy bezpieczeństwa i są przystosowane do działania przy napięciu 230 V.

Zehnder jako jedyny producent na polskim rynku oferuje klientom grzejniki z zasilaniem wodno-elektrycznym, które są od razu gotowe do montażu. Posiadają one fabrycznie wmontowaną grzałkę elektryczną.
Grzejniki Zehnder Forma, Zehnder Janda oraz Zehnder Toga dostępne są także w wariancie mieszanym z podłączeniem dolnym środkowym. Wypełnione specjalnym olejem termicznym i wyposażone w grzałkę DBM są niezwykle atrakcyjne i równie funkcjonalne, jak inne grzejniki z oferty firmy. Istnieje możliwość wykonania ich w każdym odcieniu z palety kolorów Zehnder, dzięki czemu będą efektownym elementem wyposażenia łazienki czy salonu.


Więcej informacji na temat asortymentu Zehnder również na stronie www.zehnder.pl

Informacja o firmie:
Zehnder Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Zehnder Group z siedzibą w Szwajcarii. To lider w segmencie grzejników klasy średniej i premium oraz promienników sufitowych.
Firma Zehnder posiada kompletną ofertę systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych do budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, budynków przemysłowych, logistycznych oraz sportowych. W skład asortymentu firmy wchodzą grzejniki: „na miarę”, łazienkowe podstawowe i dekoracyjne, elektryczne oraz sufitowe promienniki do ogrzewania i schładzania pomieszczeń. W ofercie znajduje się również wentylacja komfortowa i przemysłowe systemy filtracji powietrza.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt