Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Przeżyj A C Milan z Fondital 2010 - 2011

Jeden z największych na rynku producentów nowoczesnych systemów ogrzewania – Fondital, startuje z kolejną edycją „Przeżyj A.C. Milan z Fondital 2010-2011”. Program nagradza klientów - dystrybutorów firmy.

Po doświadczeniach zdobytych na torze wyścigowym w Monza oraz po sukcesach znanej drużyny kolarskiej Lampre-Fondital, która wygrała wiele międzynarodowych wyścigów, między innymi Giro d’Italia i Tour de France, firma Fondital podpisała umowę z klubem piłkarskim A.C. Milan, najbardziej utytułowaną drużyną piłki nożnej na świecie. Fondital od zawsze promuje i wspiera sport; praca zespołowa, upór i wytrwałość to cechy, które łączą naszą firmę z takimi dyscyplinami sportu jak piłka nożna, wyścigi samochodowe i kolarstwo. – mówi Samuele Barbisoni, export area manager firmy Fondital.

W tym roku kolejny raz najlepsi klienci dystrybutorów firmy będą mogli na żywo przeżyć piłkarskie emocje z A.C. Milan i Fondital. Prestiżowa współpraca z Milanem pozwala zaproponować gościom naszej firmy udział w wydarzeniu najwyższej rangi: na mediolańskim stadionie San Siro, z uprzywilejowanego miejsca znajdującego się w odległości zaledwie kilku metrów od boiska, mogą oni podziwiać strategie gry mistrzów Milanu. - dodaje Samuele Barbisoni.

W sezonie piłkarskim 2009 / 2010 ponad stu najlepszych polskich klientów dystrybutorów Fondital miało możliwość skorzystać z gościnności włoskiego producenta i osobiście wziąć udział w meczu A.C. Milan na stadionie San Siro. Również w tegorocznej edycji programu zaplanowano wiele atrakcji. W okresie pobytu gości we Włoszech, Fondital oferuje pełną obsługę typu „Open House”, zapewniając gościom stałą pomoc polskojęzycznego personelu. Laureaci programu „Przeżyj A.C. Milan z Fondital 2010-2011” zamieszkają w jednej z najbardziej ekskluzywnych włoskich miejscowości turystycznych, pośród malowniczych krajobrazów jeziora Garda. Podczas wizyty będą mieli możliwość obejrzenia zakładów produkcyjnych Grupy Fondital, zapoznania się z jakością produkcji oraz z całą gamą produktów koncernu takich jak: grzejniki odlewane ciśnieniowo, grzejniki dekoracyjne, kotły, kolektory słoneczne i fotowoltaiczne. Ponadto Fondital proponuje dzień relaksu. Goście firmy będą mogli wybrać pomiędzy zwiedzaniem wytwórni win w regionie Franciacorta, wycieczką do Werony lub Wenecji, rejsem po jeziorze Garda lub zakupami w Mediolanie.
 
***
Fondital, pierwsza firma z grupy, powstała w 1970 r. w Valle Sabbia (Brescia). Dzisiaj jest pierwszym producentem na świecie grzejników aluminiowych odlewanych ciśnieniowo, dekoracyjnych i łazienkowych. Liderem w branży ogrzewania dzięki szerokiej gamie kotłów wiszących i stojących, a także grzejników gazowych. Od roku 2007 powiększono gamę produktów o grzejniki elektryczne oraz system energii alternatywnej tj. panele słoneczne i moduły fotowoltaiczne. Firma działa na rynku z dwiema markami handlowymi: Fondital i Nova Florida, oferując najbardziej kompletną gamę produktów, która usatysfakcjonuje wymagania klientów. Proces projektowania i produkcji jest certyfikowany przez “DET NORSKE VERITAS”, w całkowitej zgodności z UNI EN ISO 9001. Ponieważ 90 proc. produkcji Fondital jest sprzedawane za granicą, wszystkie produkty są homologowane przez najważniejsze ośrodki certyfikujące w europie i na świecie. Potwierdzeniem wysokich standardów jakości jest zaświadczenie nadane przez TUV Rheinland Polska, który zajmuje się oceną świadczonych usług w przemyśle.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt