Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Nowość! Zehnder Metropolitan - ponadczasowe piękno ciepła

Zehnder wprowadził na rynek nowy grzejnik. Zehnder Metropolitan jest połączeniem innowacyjnej konstrukcji, nowoczesnego designu oraz unikatowych walorów użytkowych. Z powodzeniem nadaje indywidualny charakter wnętrzom łazienkowym i mieszkalnym. Smukła konstrukcja i wygoda użytkowania produktu sprawiają, że jest on niezwykłą ozdobą wnętrz, przy zachowaniu bardzo dobrych wartości grzewczych.

Wiele czynników wpływa na aranżację wnętrz naszych domów i mieszkań. Poszczególne elementy odgrywają bardzo ważną rolę w tworzeniu całej przestrzeni. Grzejnik jest urzą-dzeniem niezbędnym w każdym pomieszczeniu. Poza funkcjami użytkowymi nadaje cha-rakter i jest oryginalnym elementem dekoracyjnym. Zehnder Metropolitan został zaprojek-towany z myślą o miejscach, w których będzie nie tylko emitował ciepło, ale także stanowił znaczącą część całości przestrzeni. Jego minimalistyczne wzornictwo doskonale wpisuje się w architekturę współczesnych wnętrz. Uniwersalny wygląd grzejnika pozostawia szeroką swobodę w kreatywnym zagospodarowaniu zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak i komercyjnej.

Nowoczesny Zehnder Metropolitan jest wygodny w użytkowaniu i funkcjonalny, a dzięki swej konstrukcji charakteryzuje się wysoką wydajnością. Za sprawą innowacyjnego kształ-tu ramy o przekroju trójkąta, połączonej z poziomymi płaskimi rurami stalowymi, grzejnik posiada wyjątkowo dużą powierzchnię grzewczą. Płaska konstrukcja nadaje mu harmonij-ną formę i stanowi wyraźny akcent w pomieszczeniu. Spawy łączące ramę z poziomymi rurami są absolutnie niewidoczne, a transparentna konstrukcja ułatwia utrzymanie grzejnika w czystości. Dyskretnie zintegrowane z nim złącza i konsole montażowe pozostają prak-tycznie niedostrzegalne.

Chroniony patentem Metropolitan, wchodzący w skład oferty firmy Zehnder, fascynuje bogactwem możliwości konstrukcyjnych i technologicznych. W łazience można zastoso-wać dwa modele: z powiększonymi otworami na ręczniki lub z rozstawami zwężonymi. Do tej drugiej wersji grzejnika dostępne są również dodatkowe akcesoria: chromowane wie-szaki umożliwiające wygodne wieszanie ręczników na grzejniku oraz uchwyty na ręczniki. Wszystkie modele wyposażone są w opcjonalne, ukryte złącza i zintegrowany zawór. Ponadto w ofercie znajdziemy także grzejniki pokojowe w wersji poziomej i pionowej. Oprócz tradycyjnych modeli z zasilaniem wodnym możemy wybrać wersję 100% elek-tryczną lub z zasilaniem mieszanym. Bogaty wybór kolorów z palety barw Zehnder pozwo-li na wybór produktu zgodnie z gustem i upodobaniami oraz aranżacją pomieszczenia.

Projekt grzejnika narodził się w pracowni słynnego mediolańskiego duetu King & Miranda. To tutaj powstał również nowatorski projekt suszarki na ręczniki – grzejnika Planus. Z powodzeniem podjęli się również zadania stworzenia nowego produktu. Stylowy, zgodny z najnowszymi trendami mody i ponadczasowo elegancki Zehnder Metropolitan stanowi zapowiedź wyjątkowego wzornictwa, idealnie współgrającego z indywidualnymi potrze-bami użytkowników.

Więcej informacji na temat asortymentu Zehnder również na stronie www.zehnder.pl


Informacja o firmie:
Zehnder Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Zehnder Group z siedzibą w Szwajcarii. To lider w segmencie grzejników klasy średniej i premium oraz promienników sufitowych.
Firma Zehnder posiada kompletną ofertę systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych do budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, budynków przemysłowych, logistycz-nych oraz sportowych. W skład asortymentu firmy wchodzą grzejniki: „na miarę”, łazienkowe pod-stawowe i dekoracyjne, elektryczne oraz sufitowe promienniki do ogrzewania i schładzania po-mieszczeń. W ofercie znajduje się również wentylacja komfortowa i przemysłowe systemy filtracji powietrza.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2024

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt