Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Viessmann Herkulesem 2009

Firma Viessmann, producent systemów grzewczych, oraz prezes firmy Viessmann Roland Krause zostali wyróżnieni statuetką i tytułem POLSKIEGO HERKULESA 2009. Ugruntowana pozycja w branży, a także skuteczne zarządzanie zostały zauważone i docenione przez kapitułę redakcji i rady programowej miesięcznika „Builder”.

25 lutego, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się Gala Buildera, podczas której przyznano tytuł oraz srebrną statuetkę POLSKIEGO HERKULESA 2009 firmie Viessmann- producentowi oszczędnych i efektywnych systemów grzewczych oraz jej prezesowi, Rolandowi Krause.

Tytuł i statuetka POLSKIEGO HERKULESA są przyznawane od kilku lat przez redakcję i radę programową miesięcznika „Builder” firmom, organizacjom i ich szefom za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej oraz osobom, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa.
 
POLSKI HERKULES 2009 przyznany firmie Viessmann jest potwierdzeniem nie tylko jej wysokiej pozycji w branży, ale również dobrze obranego kierunku rozwoju. Innowacyjne technologie stosowane w systemach grzewczych, a także wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej i ekonomicznej, która jest doceniana przez inwestorów zwłaszcza w tych trudnych ekonomicznie czasach. Z kolei prezes Roland Krause został doceniony za konsekwencję, skuteczne zarządzanie firmą Viessmann, a także za aktywną działalność na rzecz propagowania odnawialnych źródeł energii i rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy efektywności polskiego sektora grzewczego, zarówno na gruncie indywidualnym, jak również społecznym. Jak mówi: „ Jestem zaszczycony, a także dumny z faktu, że działalność firmy Viessmann na rzecz rozwoju i zwiększenia efektywności branży grzewczej, a także ochrony klimatu została doceniona statuetką POLSKIEGO HERKULESA. Tylko w 2009 roku w Polsce łączna moc zainstalowanych urządzeń Viessmann wyniosła 1 miliard watów energii. Dzięki temu do atmosfery trafiło 200.000 ton mniej dwutlenku węgla, a także zaoszczędziliśmy 340.000 ton paliw kopalnych”.
 
Profil Grupy Viessmann
Grupa Viessmann jako wiodący producent systemów techniki grzewczej oferuje kompletny program do indywidualnych rozwiązań z efektywnymi systemami dla wszystkich nośników energii i obszarów zastosowań, od domów jednorodzinnych, poprzez duże budynki mieszkalne, aż do obiektów usługowych i przemysłowych oraz lokalnych sieci ciepłowniczych. Założone w 1917 r. przedsiębiorstwo rodzinne zatrudnia na całym świecie 8 600 pracowników, a jego łączne obroty wynoszą około 1,7 miliarda EURO. Viessmann jest nastawiony na działalność na całym świecie, posiada 16 zakładów w Niemczech, Francji, Kanadzie, Polsce, na Węgrzech, w Austrii, Szwajcarii i w Chinach oraz organizacje dystrybucji w 37 krajach i 120 oddziałów handlowych.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt