Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Nowocześnie ogrzana kuchnia

Wprowadzenie nowoczesnych trendów w aranżacji kuchni często nie idzie w parze z efektywnym ogrzewaniem. Aluminiowe grzejniki Fondital są dobrym sposobem na połączenie wysokiej jakości grzejnika z funkcjonalnością i estetyką.

Wybór grzejnika do kuchni jest zadaniem niełatwym. Zazwyczaj jest to pomieszczenie zabudowane szafkami, sprzętem kuchennym i AGD. Poza tym kuchnie w naszych domach mogą być różnego typu. Często miejsce to jest niewielkich rozmiarów, zdarza się także, że jest pomieszczeniem „nieustawnym”. Coraz częściej, w nowoczesnym budownictwie kuchnia przybiera charakter otwarty i jest połączona z jadalnią. Jak w takim razie wybrać odpowiedni grzejnik do przestrzeni, która łączy w sobie dwa typy pomieszczeń i różne style?

 
Jednym z rozwiązań, jakie proponują producenci jest grzejnik aluminiowy Garda S/90 firmy Fondital. Wszystkie grzejniki aluminiowe firmy Fondital i Nova Florida, tak odlewane ciśnieniowo jak i dekoracyjne, są łatwe do dopasowania do każdego typu pomieszczenia ponieważ oferują szeroki wybór modeli i cechują się modułowością, co pozwala na pokrycie powierzchni od 350 mm do 2 m. Ponadto jednolity i elegancki design pozwala na zamontowanie ich w różnych miejscach, w kuchni, czy w salonie, zaspokajając każde zapotrzebowanie na ciepło. Na przykład grzejnik Garda S/90 pozwala na wykorzystanie jednostek grzewczych w najbardziej ograniczonych przestrzeniach, z którymi mamy do czynienia w kuchni. Siedem modeli Garda S/90 umożliwia dopasowanie grzejnika do każdej przestrzeni – wysokość od 966 mm do 2066 mm oraz uniwersalna dziewięciocentymetrowa głębokość grzejnika. Dzięki szerokiej gamie modeli grzejników Garda S/90 znika problem z urządzeniem często małej i trudnej przestrzeni w kuchni.
 
Mocną stroną instalacji z grzejników aluminiowych takich jak Fondital jest praca w niskiej temperaturze wody, co powoduje zmniejszenie ruchów konwekcyjnych. Tym samym, unikając ruchów pyłków obecnych w pomieszczeniu. Nie powstają smugi na ścianach spowodowane zwęgleniem kurzu, który miał styczność z gorącymi przedmiotami. Grzejniki aluminiowe Fondital, oprócz możliwości doskonałego funkcjonowania przy niskiej temperaturze zapewniają także wysoki poziom elastyczności, który nie istnieje w przypadku innych systemów. Grzejniki Garda S/90 mogą być regulowane, włączane i wyłączane w sposób bardzo szybki dopasowując się do każdych warunków klimatycznych, nawet w przypadku szybkich skoków temperatury zewnętrznej. W kuchni zmiany temperatur są bardzo częste, co spowodowane jest obecnością różnych źródeł ciepła takich jak na przykład: sprzęt AGD, lampy, płyty grzewcze, czy zmiana poziomu nasłonecznienia w ciągu dnia.
 
Grzejnik, który potrafi dostosować się szybko do zmian temperatur jest sposobem na oszczędność energii. Ta zdolność dopasowania się nazywana jest niską inercją termiczną i posiadają ją wszystkie grzejniki aluminiowe. Zatem wybór grzejnika Fondital / Nova Florida jest nie tylko sposobem na lepsze ogrzewanie, ale także na oszczędność i mniejsze zużycie energii.
 
Grzejnik Garda S/90 jest więc dobrym rozwiązaniem, spośród wielu propozycji firmy Fondital / Nova Florida dla tych, którzy cenią funkcjonalność, wydajność i elegancki styl. Ten wyjątkowy grzejnik poddany jest dwóm etapom lakierowania – metodą anaforezy oraz metoda proszkową, dzięki czemu jego powierzchnia jest idealnie gładka i błyszcząca. Klasyczny wygląd grzejnika nie zakłóci narzuconej stylistyki wnętrza.
 
Warto pamiętać, że kuchnia, w której będziemy się dobrze czuli to nie tylko wysokiej klasy sprzęt, specjalnie projektowane meble i podążający za trendami wystrój wnętrza. To także ciepło, płynące z właściwie dobranego systemu grzewczego.
Zdjęcia załączone do informacji prasowej pochodzą z archiwum Fondital Group
W przypadku wykorzystania zdjęć, uprzejmie prosimy o zamieszczanie źródła pochodzenia i odpowiedni opis. Dziękujemy.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2024

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt