Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Ciepło domowego ogniska z grzejnikiem aluminiowym Grupy Armatura

Ogień towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Przyjemne ciepło przez niego wytwarzane od zawsze przyciągało ludzi. W mitologii greckiej ogniskiem domowym opiekowała się bogini Hestia. I choć dziś nadal umieszcza się kominki w domach, ciepło przez nie wytwarzane nie jest wystarczające. Odpowiednią temperaturę w mieszkaniu lub domu zapewni system grzejników aluminiowych Grupy Armatura.

O tym jak przyjemnie w mroźny dzień patrzeć przez okno na padający śnieg z ciepłego pokoju, wie każdy z nas. Klimat w Polsce nie należy do najłagodniejszych, więc dogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych jest koniecznością. Warto by system ocieplenia był w pełni funkcjonalny, abyśmy mogli cieszyć się domowym ciepłem bez obaw.

Podstawową zaletą grzejników aluminiowych Grupy Armatura jest ich bardzo dobre przewodnictwo ciepła. Stanowią one doskonałą alternatywę wobec stosowanych dawniej grzejników żeliwnych, ze względu na znacznie mniejszą wagę. Ponadto nie bez znaczenia dla domowego budżetu jest ekonomiczność użytkowania tego typy grzejników i ich trwałość, o czym świadczy 15-letnia gwarancja producenta.

Ciepło najwyższej jakości
Grzejniki Grupy Armatura są wykonane z aluminium najwyższej jakości, wielokrotnie poddawanego kontroli w trakcie procesu produkcji. Od środka grzejniki zabezpieczono w procesie elektroforezy specjalną powłoką, której celem jest zapobieganie korozji międzykrystalicznej. Przez co możliwa jest współpraca grzejników Grupy Armatura z instalacją miedzianą lub zawierającą stal czy tworzywa sztuczne.
Grzejniki aluminiowe znajdą zastosowanie zarówno w samodzielnych, jak i centralnych instalacjach grzewczych. Dostosowane są do systemów zamkniętych, zabezpieczonych przeponowym naczyniem zbiorczym oraz systemów otwartych.

Nie bez znaczenia jest również estetyczny wygląd grzejników aluminiowych oferowanych przez Grupę Armatura. Zostały one pokryte wysokiej jakości lakierem proszkowym w białym kolorze, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Producent oferuje także komplet wsporników, korki i złączki ułatwiające instalację grzejnika.

Warto zadbać, by ciepło naszego ogniska domowego nigdy nie wygasło i zainwestować w instalację najwyższej jakości grzejników aluminiowych Grupy Armatura. Oferowane parametry pracy gwarantują najwyższą skuteczność grzejników, które z pewnością pozwolą na podtrzymanie ciepłej atmosfery w naszym domu lub mieszkaniu.

Wysoka jakość grzejników Grypy Armatura została doceniona nagrodami. Aluminiowy grzejnik G 500F otrzymał statuetkę ZŁOTEGO INSTALATORA w kategorii: wyrób charakteryzujący się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi oraz estetycznymi, a także nowoczesnością w działaniu. Grzejnik G 500F został także nagrodzony Medalem Europejskim w XIX edycji konkursu organizowanego przez Business Center Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Producent: Grupa Armatura
www.kfa.pl


Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków, Uzupełnieniem oferty są zawory, oraz grzejniki aluminiowe wraz
z elementami montażowymi.
Wysoka klasa produktów i świadczonych usług jest nadrzędną wartością charakteryzującą firmę.
W celu zapewnienia komfortu klientom, Grupa Armatura posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą hurtownie instalacyjno-sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie.
Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z normą PN-ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym klientom.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt