Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

RUBICON PARTNERS SERVICES W LIPIŃSKI PASSAGE

King Sturge ma przyjemność poinformować, iż firma Rubicon Partners Services, spółka zależna od Rubicon Partners NFI SA, wynajmować będzie 516m² powierzchni biurowej w prestiżowym obiekcie Lipiński Passage należącego do firmy Reinhold Polska. Umowa została zawarta na okres 7 lat, a najemca zajmie powierzchnię w trzecim kwartale 2010 roku. Agencja King Sturge reprezentowała w tej transakcji właściciela obiektu.

Narodowy Fundusz Inwestycyjny Rubicon Partners powstał w ramach Programu Powszechnej Prywatyzacji,  świadczy pełen zakres usług bankowości inwestycyjnej.

 
Lipiński Passage to prestiżowy obiekt biurowy należący do szwedzkiego dewelopera, firmy Reinhold SA. Jest położony w samym sercu Warszawy, na styku ulicy Emilii Plater i Al. Jerozlimskich.Wysoki standard, bliskość głównego węzła komunikacyjnego stolicy oraz unikalna architektura czynią obiekt wyjątkowym miejscem  dla najemców poszukujących biura o unikalnym charakterze.
 
 
Nota do redakcji
 
King Sturge należy do największych niezależnych firm doradczych działających na rynku nieruchomości w Europie (posiada 42 biura w 14 krajach europejskich). King Sturge zatrudnia przeszło 3800 pracowników w 215 własnych i stowarzyszonych biurach w 47 krajach na całym świecie.
 
Sieć obejmuje główne ośrodki handlowe w Wielkiej Brytanii oraz najważniejsze miasta Europy. Spółka posiada również firmy stowarzyszone w Australii, Indonezji, Malezji i Nowej Zelandii oraz partnerów handlowych w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, którzy działają poprzez King Sturge CORFAC International oraz ChainLinks Retail Advisors.
 
King Sturge jest obecna również na Środkowym Wschodzie, gdzie posiada biuro w Dubaju, koncentrując swoją działalność na obszarze państw wchodzących w skład Rady Współpracy Zatoki: Arabii Saudyjskiej, Bahrajnu, Kuwejtu, Kataru, Omanu oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
 
Warszawskie biuro King Sturge zostało otwarte w styczniu 2000 roku w odpowiedzi na dynamiczny wzrost popytu na profesjonalne usługi doradcze na polskim rynku nieruchomości. W kwietniu 2008 roku zostało otwarte kolejne biuro w Katowicach.
King Sturge świadczy usługi agencyjne na rynku powierzchni biurowych, magazynowych i handlowych, usługi doradcze w zakresie inwestycji, wyceny nieruchomości, zajmuje się zarządzaniem, badaniami rynku i doradztwem budowlanym. 

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt