Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Grupa Ghelamco sprzedała warszawski biurowiec klasy A - Trinity Park III

Międzynarodowy inwestor i deweloper grupa Ghelamco sprzedał biurowiec Trinity Park III, który jest trzecią i ostatnią częścią kompleksu Trinity Park w Warszawie. Nowym właścicielem budynku jest grupa finansowa SEB ImmoPortfolio Target Return Fund. Firma kupiła budynek za 93 mln euro.

Nowy, sześciopiętrowy budynek zbudowany został na planie litery U. Biurowiec posiada 3 oddzielne wejścia. Całkowita powierzchnia przeznaczona do wynajęcia to 32.587 m2. Powierzchnia jednego piętra to 4.500 m2 biur. W budynku znajduje się 869 miejsc parkingowych zlokalizowanych w garażu podziemnym.  

 
Głownymi najemcami biurowca są takie firmy jak: Unilever, Kraft Foods, MTV Network, TEVA Pharmaceuticals.
 
Trinity Park III jest pierwszym warszawskim budynkiem, któremu przyznany został certyfikat środowiskowy BREEAM. Biurowiec położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Domaniewskiej – jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych dzielnicy Mokotów. W odległości zaledwie ok. 15 minut od parku biznesowego zlokalizowane jest także lotnisko Okęcie.
 
Inwestycja jest dopełnieniem rozbudowywanego od kilku lat parku biznesowego, w ramach którego powstało już ponad 140 tys. m2 w pełni wynajętej powierzchni biurowej klasy A. W najbliższych miesiącach grupa Ghelamco planuje rozpoczęcie w tej okolicy budowy kolejnego projektu Mokotów Nova. Nowoczesny, ekologiczny budynek o powierzchni 40.000 m2 będzie zlokalizowany przy ul. Wołoskiej.
 
SEB mmoPortfolio Target Return Fund, który został nowym właścicielem biurowca jest europejską grupą finansową obsługującą klientów korporacyjnych i klientów indywidualnych. Firma inwestycje na rynku nieruchomości.
Więcej na: www.ghelamco.com
 
 
 
O Ghelamco Group
Grupa Ghelamco jest wiodącym europejskim inwestorem i deweloperem na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w inwestycjach biurowych, mieszkaniowych, handlowych i parkach logistycznych. Firmę wyróżnia wysokiej jakości kontrola wewnętrzna na każdym etapie realizacji projektów w tym w zakresie: zakupu gruntów pod inwestycje, planowania, koordynacji, etapu projektowania, najmu i sprzedaży. Projekty grupy łączą w sobie doskonałą lokalizację z efektywnym i estetycznym projektem. Sukcesy firmy na rynkach Polski, Belgii, Rosji i Ukrainy to efekt profesjonalizmu i entuzjazmu pracowników grupy, którą na stanowisku prezesa kieruje Paul Gheysens.
 
W Polsce grupa Ghelamco jest jednym z wiodących i najczęściej nagradzanych deweloperów oferujących nowoczesną powierzchnię biurową. W 2008 roku grupa otrzymała po raz trzebi z rzędu tytuł Dewelopera Roku w Polsce. Wcześniej, w 2006 r. inwetsor został Deweloperem Roku w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo jeden z projektów Ghelamco – Marynarska Business Park uznany został za najlepszy projekt biurowy w Polsce.   

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt