Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Przycumuj w Porcie Łódź 24 marca!

24 marca 2010 o godz. 10.00 drzwi Portu Łódź otworzą się przed pierwszymi klientami. Po 16 miesiącach dobiegnie końca proces realizacji wartej około 200 mln euro łódzkiej inwestycji. Już w poniedziałek uruchomiona zostanie strona internetowa centrum www.PortLodz.pl

24 marca w Porcie Łódź czekać będą wyjątkowe atrakcje dla całych rodzin. Tego dnia wszyscy, którzy odwiedzą centrum będą mogli stać się bohaterami dnia i wziąć udział w jednym z konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Jak o nie zawalczyć? Wszelkie informacje dotyczące uczestnictwa dostępne będą od poniedziałku na stronie centrum www.PortLodz.pl.

- W poniedziałek rozpoczynamy zbieranie zgłoszeń do konkursów, które przygotowaliśmy dla naszych gości na dzień otwarcia. Aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.PortLodz.pl– informuje Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź. Uczestnicy konkursów, które zostaną zrealizowane w konwencji popularnych telewizyjnych show, staną się gwiazdami wielkiego otwarcia. Konkursy wyłonią najlepszego wokalistę, tancerza, znawcę Łodzi oraz prawdziwą gwiazdę o inspirującej osobowości. Na zwycięzców i uczestników konkursów w dniu otwarcia czekać będą cenne nagrody, wśród nich: sprzęt RTV, biżuteria, telefony komórkowe, zakupy w IKEA, bielizna, kosmetyki oraz wiele innych.
 
W dniu otwarcia Portu Łódź moc atrakcji czekać będzie także na najmłodszych gości. Do wspólnej zabawy zaproszą ich animatorzy w kącikach tematycznych, m.in. kącik młodego kucharza, młodego sportowca, fotograficznym, małej Miss i plastycznym. Czas zabawy uświetnią przedstawienie teatralne, akademia cyrkowa, lekcje żonglerki, malowanie buziek i warsztaty baniek mydlanych.
 
- Obecnie na terenie centrum trwają prace aranżacyjne i wykończeniowe – informuje Aleksandra Sikora z biura prasowego IKEA. – Zakończyliśmy montaż podwieszanych sufitów i posadzek. Przygotowujemy fontanny i portale wejściowe. Niebawem na elewacji od strony ul. Pabianickiej pojawią się logotypy najemców, a nad wejściem głównym pojawi się podświetlane logo naszego centrum – dodaje.
 
 
***
O IKEA:
IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w 2009 odwiedziło około 16 milionów Klientów. Sklepy IKEA oferują rozwiązania ułatwiające codzienne życie w domach wielu ludzi. 9500 produktów wyposażenia wnętrz dostępnych jest „od ręki” pod jednym dachem. Asortyment IKEA skierowany jest do dużej liczby ludzi z ograniczonymi dochodami i żyjących często na niewielkiej powierzchni mieszkalnej. W wizję IKEA wpisane jest tworzenie lepszych warunków życia dla wielu ludzi, dlatego na najbliższe lata firma zaplanowała budowę i rozbudowę kolejnych sklepów w Polsce.
 
O Inter IKEA Centre Polska:
Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter IKEA Centre Polska S.A., należąca do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim znane i renomowane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz firmy odzieżowe. IICP jest obecnie właścicielem sześciu centrów handlowych: w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Równolegle z realizacją Portu Łódź firma pracuje nad projektem pierwszego w Polsce miasteczka handlowego Bulwary Poznańskie oraz prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie.
 
Warto wiedzieć: nazwa marki IKEA to akronim - skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd). Uprzejmie prosimy o pisanie nazwy IKEA z wielkich liter i o zachowanie formy nieodmiennej.

Artykuł doadl: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt