Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Quinlan Private Golub zmienia się w Avestus Real Estate

Grupa z sektora nieruchomości dobrze przygotowana do wykorzystania możliwości oferowanych przez rynek Europy Środkowo-Wschodniej

Quinlan Private Golub, grupa inwestycyjna i deweloperska działająca w Europie Środkowej i Wschodniej, ogłasza zmianę nazwy na Avestus Real Estate od 1 kwietnia 2010 roku.

QPG ma mocną pozycję w regionie, a jej wejście na rynek jako Avestus Real Estate stanowi zapowiedź ambitnych planów firmy Avestus i jej interesariuszy, aby wykorzystać przewidywaną poprawę sytuacji na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Komentując rozpoczęcie działalności przez spółkę Avestus Real Estate, dyrektor generalny Roger Dunlop powiedział: „Trafnie przewidzieliśmy wiele problemów makroekonomicznych, które w ostatnich latach miały negatywny wpływ na działalność deweloperską. Podjęliśmy wtedy niezbędne kroki do tego, aby zabezpieczyć nasze ówczesne projekty, zespół oraz inwestycje. Dziś jesteśmy dobrze przygotowani do szybkiej reakcji, gdy tylko wzrośnie poziom aktywności i ponownie pojawią się atrakcyjne możliwości, co według nas powinno wkrótce nastąpić”.
 
Jednocześnie Thomas Dowd, Peter Donnelly, Olan Cremin i Mark O’ Donnell w porozumieniu z wieloletnimi członkami ścisłego kierownictwa Quinlan Private zapowiedzieli dziś, że spółka Avestus Capital Partners rozpocznie działalność w poniedziałek 29 marca 2010 roku.
 
Avestus Capital Partners będzie świadczyć inwestorom instytucjonalnym i prywatnym usługi z zakresu inwestowania w nieruchomości i zarządzania zasobami, w tym usługi zarządzania nieruchomościami świadczone obecnie przez Quinlan Private. Spółka Avestus Capital Partners potwierdziła także, że planuje uruchomić nowy europejski fundusz inwestujący w nieruchomości, przeznaczony dla inwestorów instytucjonalnych i profesjonalnych w Europie, Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie.
 
Komentując rozpoczęcie działalności przez spółkę Avestus Capital Partners, dyrektor generalny Olan Cremin stwierdził: „Utworzenie Avestus Capital Partners jest starannie przemyślaną reakcją na naszą ocenę obecnych i przyszłych wymagań inwestorów instytucjonalnych i profesjonalnych. Związane jest też z chęcią poszerzenia naszego grona kierowniczego i właścicielskiego. We wszystkich krajach Europy kontynentalnej, w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanach Zjednoczonych mamy ponad 120 specjalistów, z których każdy jest zaangażowany w pracę na rzecz osiągnięcia czołowej pozycji w zarządzaniu nieruchomościami. Mimo stojących obecnie przed nami wyzwań ekonomicznych i fiskalnych na rynku światowym i rynkach lokalnych wierzymy głęboko, że nasze ambicje, talent, determinacja i doświadczenie pozwolą nam osiągnąć sukces”.
 
 

 

 

 
Firma Avestus Capital Partners oferuje kompleksowe usługi zarówno w zakresie międzynarodowych inwestycji w obszarze nieruchomości, jak również w dziedzinie zarządzania aktywami, realizowane przez zespół z ogromnym doświadczeniem i wiedzą o europejskich rynkach nieruchomości. Obecna z inwestycjami w 15 krajach oraz biurami w 7 miastach, firma Avestus Capital Partners łączy rozległą wiedzę na temat branży nieruchomości z doświadczeniem na rynkach regionalnych oraz lokalnych, zdobytym w różnych sektorach rynku. Avestus Capital Partners będzie zarządzać szerokim portfolio nieruchomości w Europie wycenianych łącznie na ponad 8 miliardów euro.  
 
Avestus Real Estate jest jednym z wiodących deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma świadczy szeroki zakres usług z sektora nieruchomości dla Avestus Capital Partners, wiodącego, międzynarodowego inwestora z siedzibą w Irlandii, który lokuje swój kapitał w nieruchomości. Avestus Real Estate jest aktywnie zaangażowany we wszystkie aspekty procesu budowlanego, w tym kształtowanie struktury, opracowywanie strategii, finansowanie, rozwój oraz zarządzanie portfelem różnego rodzaju aktywów nieruchomościowych. Avestus Real Estate posiada swoje biura w Pradze (Czechy), Warszawie (Polska), Bratysławie (Słowacja), Budapeszcie (Węgry), Bukareszcie (Rumunia), Zagrzebiu (Chorwacja) oraz Wilnie (Litwa).

Artykuł dodał: Kamil Bielicki


 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt