Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Tradycja angielskiego trawnika

Trawnik jest wizytówką ogrodu, miejscem relaksu, wypoczynku i rekreacji. Aby zachwycał piękną, gęstą trawą należy przyłożyć większe znaczenie do jego pielęgnacji – szczególnie koszenia. Nie musi to jednak oznaczać zbędnego wysiłku - wystarczy użyć odpowiednich maszyn. Tajemnicą angielskich trawników są kosiarki bębnowe. Nie ma innej metody na skoszenie trawy, w tak delikatny sposób.

Perfekcyjne cięcie

Wysokie wymagania jakie stawia nam utrzymanie w idealnym stanie trawnika w stylu angielskim, spełniają kosiarki bębnowe marki Gardenaâ. Precyzyjnie przytną one każdy ozdobny trawnik, a dzięki bezdotykowej technice cięcia (nóż bębnowy i nóż dolny nie stykają się) są wyjątkowo ciche i lekkie do pchania.
Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu, chętnie sięgną po ręczną kosiarkę, a osoby ceniące sobie wygodę docenią komfort pracy przy użyciu elektrycznej lub akumulatorowej kosiarki. „Nasze kosiarki bębnowe pracują wyjątkowo cicho i nie emitują szkodliwych substancji, dzięki czemu nasz ogród pozostaje miejscem relaksu i wypoczynku”. – powiedział Pan Jarosław Soboń ekspert marki Gardenaâ.
 
Jakość i komfort
Gardenaâ jest ekspertem od pielęgnacji trawnika, a kosiarki bębnowe są tego idealnym przykładem. Cechuje je przede wszystkim:
§         Łatwa obsługa
Ergonomiczna ukształtowana rączka z dodatkowym uchwytem dla łatwego przenoszenia kosiarki.
§         Zwrotność i mobilność
Duże, profilowane koła z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego.
§         Efektywność pracy
Bezstopniowa, wygodna regulacja wysokości cięcia, odczytywana z obu stron na widocznej skali.
§         Wydajność
Hartowany, pokryty powłoką antyadhezyjną nóż bębnowy, wykonany jest z wysokiej jakości stali. Dodatkowo szlifowany nóż dolny umożliwia czyste i precyzyjne cięcie jak za pomocą nożyc.
 
 
Idealne do pielęgnacji trawników…
 
Gardena ręczna kosiarka bębnowa 380 C
Idealna do precyzyjnego cięcia trawnika. Sekret tkwi w dokładnym, co do setnych milimetra, szlifie noża bębnowego i noża dolnego. Dodatkowa pokrywa obudowy służy do kontroli rozrzutu ściętej masy. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt dla optymalnego komfortu pchania urządzenia i obsługi. Składana rączka z zamkiem, dzięki której oszczędza się miejsce podczas przechowywania.
 
Gardena akumulatorowa kosiarka bębnowa 380 Li
Do bezprzewodowego i precyzyjnego cięcia trawy. Wyjątkowo lekka, cicha i wydajna. Mocny, łatwy w obsłudze, wymienny 25 V akumulator litowo-jonowy zapewnia doskonałe efekty cięcia. Może być użyta także bez akumulatora jako kosiarka ręczna. Wskaźnik diodowy pokazuje poziom naładowania akumulatora. Posiada dodatkowy dobrze wyprofilowany uchwyt dla łatwego przenoszenia kosiarki. W komplecie z koszem na ściętą trawę, akumulatorem i ładowarką. Zalecany osprzęt: akumulator litowo-jonowy, art. nr 8838.
 
Gardena elektryczna kosiarka bębnowa 380 EC
Perfekcyjnie tnie trawę jak za pomocą nożyc. Wyjątkowo lekka, cicha i wydajna. Silnik elektryczny o mocy 400 W. Kosiarka może być użytkowana także bez prądu jako zwykła kosiarka ręczna. Ścina trawę na zasadzie bezdotykowej techniki cięcia. Prosta regulacja wysokości cięcia za pomocą ręcznego regulatora. Rączka z wygodnym wyłącznikiem zapewnia komfortową obsługę urządzenia. Zalecany osprzęt: kosz na ściętą trawę,      art. nr 4029.
 
 
***
Od prawie 20-lat produkty marki obecne są na polskim rynku. Od połowy lat 90-tych dystrybucja na terenie kraju realizowana była przez spółkę Gardena Polska, w ramach Grupy Gardena - niemieckiego producenta narzędzi i urządzeń ogrodniczych oraz systemów nawadniających.
Marka systematycznie powiększała swój udział w rynku. Powstała szeroka ogólnopolska sieć dystrybucji jej produktów. Przez lata GARDENA zdobyła uznanie polskich konsumentów, czego wyrazem są przyznane nagrody i wyróżnienia dla marki, w tym dwukrotnie otrzymany Laur Konsumenta. Od końca 2008 roku GARDENA jest jedną z marek znajdujących się w portfolio międzynarodowej firmy Husqvarna – zaliczanej do grona najstarszych i największych firm technicznych na świecie. Więcej informacji dostępnych jest na stronie:
www.gardena.pl

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt