Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowość! Wiosenne prace w ogrodzie z sekatorem Stiga SHJ 550

Ogród, czy działka to miejsca wypoczynku i relaksu. Chętnie spędzamy w nich wolny czas, zwłaszcza w ciepłe i słoneczne dni. Świeże powietrze i kontakt z naturą pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Chcemy więc, by były to miejsca piękne i zadbane. Po długiej zimie przywrócimy je do świetności z pomocą nowego sekatora Stiga SHJ 550.

Ogród po zimie wymaga przeprowadzenia odpowiednich prac porządkowych. Do podstawowych zabiegów należy strzyżenie żywopłotów oraz przycinanie gałęzi i pędów, niektórych gatunków roślin. Warunkuje to ich zdrowy i szybki rozwój, w wyniku czego nasz ogród nabiera odświeżonego i harmonijnego wyglądu. Z sekatorem Stiga SHJ 550 możemy zwiększyć jego atrakcyjność nadając krzewom odpowiedni kształt.

 
Ergonomia i komfort
Obsługa sekatora Stiga SHJ 550 nie wymaga dużego wysiłku i znacznie usprawnia przeprowadzanie prac ogrodowych. Sekator jest niewielki, lekki, a przy tym niezwykle mocny - zasilany silnikiem spalinowym o mocy 1,16 KM. Dwustronne, ostre noże przecinają gałęzie o średnicy nawet do 28 mm. Sekator posiada dwa naprzeciwległe uchwyty, w tym jeden obrotowy, co zapewnia komfort pracy. Jego konstrukcja pozwala na łatwe wykonywanie poziomych i pionowych cięć, a 55-centymetrowa prowadnica na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Dzięki temu można szybko pozbyć się obumarłych lub zbędnych części roślin i nadać odpowiednie kształty żywopłotom oraz koronom drzewek i krzewów. Dodatkowym atutem urządzenia jest cichy silnik, który wyklucza uczucie dyskomfortu nawet przy długiej pracy.
 
Fantazyjny ogród
Sekator Stiga SHJ 550 jest narzędziem, dzięki któremu nasz ogród może zyskać unikalny wygląd. Dzięki łatwej obsłudze oraz długiej prowadnicy bardzo łatwo możemy wycinać z każdego żywopłotu nawet najbardziej wymyślne oraz nieregularne formy. Rozmaite kształty krzewów i parkanów nadadzą naszemu ogrodowi niezwykłego, bajkowego wyglądu. Wzbudzając tym samym zachwyt nasz oraz naszych gości i sąsiadów.
 
Sekator Stiga SHJ 550 to nowość w ofercie szwedzkiego producenta. Charakteryzuje go łatwa obsługa i duża wydajność. Jest szczególnie polecany do prac w przydomowych ogródkach lub na działkach.
 
Produkt jest objęty gwarancją przez okres dwóch lat.
 
Wybrane parametry techniczne

Napęd
2 - suwowy
Moc
0,85 kW/1,16 KM
Długość prowadnicy (cm)
55
Maks. średnica gałęzi (mm)
28
Regulowany uchwyt
tak

 
Producent: STIGA
www.stiga.pl
 
Stiga to szwedzka marka obecna na polskim rynku juz od 20 lat. W bogatej ofercie znajduje się gama produktów przeznaczona dla użytkowników małych i średnich ogrodów oraz profesjonalnych narzędzi do zastosowań komunalnych. Firma posiada ponad 300 punktów handlowych oraz serwisowych na terenie całej Polski. Dzięki temu zapewnia klientom kompleksową obsługę przed i po sprzedażową.
 
GGP Polska sp. z o.o.                              
ul. Rzemieślnicza 87
62-081 Baranowo
Tel. +48 61 662 88 88

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt